17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Galatasaraylılarda ‘Efe’ dönemi

İnegöl Galatasaraylı Taraftar Derneği’nde önceki akşam yapılan kongrede başkanlığa Özer Efe seçildi.
GENEL - Mayıs 31, 2022 4:13 pm A A

İnegöl Galatasaraylı Taraftar Derneği, önceki akşam Orhaniyespor Tesislerinde olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede Erdoğan Kızmaz, Salim Kaplan ve Fahrettin Baykan divan heyetinde yer aldı. Kongrede Tevfik Demirhan başkanlığındaki yönetim ibra edilirken; Demirhan, pandemi gibi zor bir dönemde göreve geldiklerini, yeni yönetimin hayırlı hizmetler yapacağına inandığını söyledi. Konuşmanın ardından seçimlere gidilirken; adaylardan Özer Efe 39, Mehmet Turan ise 12 oy aldı. Kongre sonunda konuşan Efe, desteklerinden dolayı üyelere teşekkür etti.

YENİ YÖNETİM KURULU
Özer Efe başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı: Mustafa Erdoğan, Arda Armağan, Cem Taşkıner, Yalçın Menteş, Muharrem Tulum, İrfan Kaptan, Ahmet Ercan, Gökhan Emre, Salih Arı, Ahmet Kıratlı, Taha Güleç, Ahmet Küçük, Tolga Ayva, Ahmet İpek, Mehmet Nuri Memiş, Kemalettin Kayıran, İrfan Balaban, Aysim Efe ve Aydın Şahin

kemeravm.gif

Bu haber 630 kez okundu.
GENEL - 4:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.