seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

GENÇ MÜSİAD’DAN ÖNEMLİ BAŞARI

MÜSİAD Samsun şubesinin ev sahipliğinde yapılan Genç MÜSİAD 45. Genel İdare Kurulu Toplantısı sonunda yapılan açıklama ile 56 Şube arasında Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi 4. Oldu.
GENEL - Ocak 17, 2022 9:55 pm A A

Bir yıl boyunca yapılan genel çalışmalar neticesinde genel merkez tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi toplam 56 Genç MÜSİAD şubesi arasında ilk 4’e girerek dördüncü oldu.

.Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Melih Koşarer yaptığı açıklamada, Pandemi öncesi en son Adana Şubesi Ev sahipliğinde yapılan 44. Gene İdare Kurulu toplantısında 5. Olmuştuk, aradan geçen zamanda üstelik pandeminin getirdiği zor şartlara rağmen yönetim kurulu arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz özverili çalışmaları neticesinde bu dönem bir basamak yukarı çıkarak tüm şubeler arasında 4. Olduk dedi. sonucun kendilerini memnun ettiğini, bu yıl daha fazla çalışacaklarını, yapacakları projeler ile ilk üç içerisinde yer almayı hedeflediklerini belirtti.


Bu haber 520 kez okundu.
GENEL - 9:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  KAFKASSPOR SON DÖRT İÇİN KÜTAHYA’DA MÜCADELE EDECEK.
  U-18 Türkiye Şampiyonasında 1.kademeyi şampiyon olarak tamamlayan Kafkasspor Türkiye ‘de son dört takım arasına girme mücadelesini Kütahya ‘da verecek.
 • 02
  HATA ÜSTÜNE HATA YAPILDI
  Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın, “Halk ekmek fabrikasını yeniden açıp vatandaşın hizmetine sunmak yerine, bu fabrikanın arsasını satarak gelir elde etmeyi planlayan bir belediye yönetimiyle karşı karşıyayız” dedi.
 • 03
  İş adamlarına korkunç infaz !
  Yalova’nın Armutlu ilçesinde meydana gelen olayda ormanlık alanda, biri başından silahla vurulmuş, biri eli bileğinden kesilmiş halde iki erkek cesedi bulundu.
 • 04
  Hazine Bakanı Nebati’den : Gündem yaratan sözler !
  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin, Türkiye Katılım Bankaları Birliği 21. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmadaki “Ekonomimizin son 2 yılda gösterdiği büyük başarı, tüm dünya tarafından takdir ediliyor” sözleri gündem oldu.
 • 05
  Süt Ürünlerine Zam Bir Litresi 21 Lirayı Gördü !
  Süt Ürünlerine Durmadan Zam Geliyor: Bir Litresi 21 Lirayı Gördü Süt üreticisinin zararını korumak amacıyla çiğ süte yapılan zamlar üreticiye yaramadığı gibi vatandaşı da zamma boğdu.