seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Geri adım attı !

Türk halkına hakaret eden oyuncu İlyas Salman, skandal sözlerinin tepki çekmesinin ardından geri adım attı.
3. Sayfa - Ocak 15, 2022 10:08 am A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ona oy veren Türk halkına hakaret eden oyuncu İlyas Salman hakkında iki seneye kadar hapis cezası talebiyle dava açılmıştı. İlyas Salman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünyanın en büyük ödülünü dahi verse gidip o ödülü almayacağını öne sürmüştü. Salman, “Çünkü ödülü bu akılsız halkın verdiği oylarla aldı” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yüzde 52 oyla iktidara getiren milli iradeyi küçümsemişti.
Salman skandal sözlerinin tepki çekmesinin ardından geri adım attı.
Haber Sol internet sitesine röportaj veren Salman, sözlerinin yanlış anlaşıldığını öne sürdü.
İşte röportajdan o kısım;
Erdoğan ödül verse almayacağınızı açıkladığınız bir söyleşinizde AKP’ye oy verenleri “akılsız” diye nitelediğiniz için “Türk milletini alenen aşağılama” iddiasıyla hakkınızda 6 yıl hapis cezası istendi. Türkiye’de halk AKP’nin çizdiği çerçeveye sığabilir mi sizce?
O kadar yanlış anlaşıldı ki o sözlerim. Belki ben de yanlış ifade ettim kendimi. Bakın ben bu ülkenin insanlarını çok seviyorum. Ben sevdiğimin en iyi halini görmek isterim. Kol kırılır yen içinde kalır sözü bana uygun bir söz değildir. Kol kırıksa, tedavi edersin. “Açsak, yorgunsak, al kan içindeysek eğer ve hâlâ şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak” Nâzım’ın dediği gibi kabahatin çoğunun kimde olduğunu söylemek, onu uyarmak onu aşağılamak değildir aslında. Ona “sen bundan iyisin” demektir.


Bu haber 460 kez okundu.
3. Sayfa - 10:08 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Memleket Partisi istifa depremi yaşıyor !
  Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, partisindeki görevlerinden istifa ettiğini duyurmuştu.
 • 02
  Acı haber geldi !
  Yaklaşık 1 hafta önce annesine not bırakarak ortadan kaybolan Hayriye Ulusoy’un cansız bedeni Kapulukaya baraj göletinde bulundu.
 • 03
  Akaryakıtı en ucuz kullanan 3.ülkeyiz !
  Enerji Bakanı Fatih Dönmez: “Benzini en ucuz kullanan ülkeyiz. Avrupa’da ortalama 26 lira. Türkiye’nin iki katına yakın.”
 • 04
  Göçük altında feci ölüm !
  Bursa’da maden çalışmaları esnasında meydana gelen göçük sonucu genç mühendis hayatını kaybetti.
 • 05
  Bursa için gönüller bir oldu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Mahalle Gönüllülüğü’ projesine katılarak birçok kamu hizmetinde gönüllü olarak görev alan vatandaşlar, projenin birinci yılını Fettah Can konseri ile kutladı.