17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Gündemde af yok !

Türkiye’de belli aralıklarda af veya infaz düzenlemesi konusu gündeme getiriliyor.
GENEL - Eylül 23, 2022 6:36 pm A A

Son günlerde özellikle bazı siyasi isimlerin bu konuyu dillendirmesi üzerine bazı kesimlerde yeniden bir af beklentisi oluştu. Konuyla ilgili açıklama AK Parti’nin hukukçu kurmayı Hayati Yazıcı’dan geldi. Diyarbakır’da konuşan Yazıcı, iddiaları yalanlayarak ‘gündemimizde yok’ dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, Diyarbakır’da “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programında konuştu. Yazıcı, son dönemde ortaya atılan af iddialarıyla ilgili “Bir af veya infaz düzenlemesi söz konusu değil, net” ifadelerini kullandı.

kemeravm.gif

Bu haber 270 kez okundu.
GENEL - 6:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kırsal Mahallelerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor
  İnegöl’de kırsal mahallelerde yol kaplama çalışmaları sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin parke taş desteği sağladığı mahallelerde, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında son olarak Bahçekaya Mahallesinde 4 km parke taş uygulaması başlatıldı.
 • 02
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 03
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 04
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 05
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.