17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Güzel bir kamp dönemi gerçekleştirdik !

İnegölspor 3 Ağustos’ta Bolu’da girmiş olduğu kampı bugün sabah saatlerinde yapmış olduğu antrenmanla sonlandırdı. Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ve Teknik Direktör Şaban Yıldırım, kamp sürecini değerlendirdi.
GENEL - Ağustos 14, 2022 2:09 pm A A

OYUNCULARIMIZ TAVİZSİZ ÇALIŞTI
Güzel bir kamp süreci geçirdiklerini belirten İnegölspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, “Antrenman hedeflerimize ulaştık. Çok önemli bir sakatlığımız olmadı ki bu bizim için çok önemli. Fiziksel olarak daha iyi duruma geldik. Taktik çalışmalarında da iyi aşamalar kaydettik ama tabi çalışmalarımız devam edecek. Oyucularımız gerçekten tavizsiz çalıştılar. Önümüzde zaman var, lig başlayana kadar hazırlıklarımız devam edecek. Hazırlık maçlarında sisteme uyumu ve koordinasyonu gözlemledik. Bütün oyuncularımızı görmek ve hazır halde tutmak istiyoruz. Çalışma sistemimizde bütün oyuncularımıza aynı ilgiyi göstermek var” dedi.
HEDEF DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDECEĞİZ
Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise, “Güzel bir kamp sezonu geçirdik ve takımımıza güveniyoruz. 4 hazırlık maçı yaptık, oyuncularımızı takip ettik bu maçlar verimli geçti. Lige hazır sayılırız. İnşallah bu sene çok güzel bir sene olacak. Hedef doğrultusunda hareket edeceğiz. Altyapı futbolcularımızdan da kamp sürecine 8 futbolcumuzu dahil ettik. Bu futbolcularımızdan da gerçekten memnun kaldık. Kamp sürecini iyi geçirdiler ve bizleri umutlandırdılar. Ayın 21’inde de İnegöl’de Diyarbekirspor ile bir hazırlık maçımız olacak. Taraftarlarımızı da bu maça bekleriz. Takımımızın yanında olsunlar. Bu sene dediğim gibi çok güzel olacağına inanıyorum, kenetlenerek sezonu güzel sonuçlarla bitireceğiz” ifadelerini kullandı.

kemeravm.gif

Bu haber 440 kez okundu.
GENEL - 2:09 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kurtuluşspor’da şok istifa !
  Kurtuluşspor Basın Sözcüsü Mustafa Sevim yaptığı yazılı açıklama ile tüm görevlerinden istifa ettiği duyurdu.
 • 02
  Kırsal Mahallelerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor
  İnegöl’de kırsal mahallelerde yol kaplama çalışmaları sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin parke taş desteği sağladığı mahallelerde, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında son olarak Bahçekaya Mahallesinde 4 km parke taş uygulaması başlatıldı.
 • 03
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 04
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 05
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.