İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:58 Gastro İnegöl’de yangın !

resim yükle resim yükle

Hava buz kesiyor! #İnegöl’e hem saat, hem gün verildi |

Giriş : 22.01.2024 11:31 - Güncellenme : 22.01.2024 11:31

Meteoroloji İnegöl için 22 Ocak 2024 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. İlçe genelinde sabah saatlerinden itibaren dondurucu bir soğuk etkili olurken öğle saatleri sonrası çok bulutlu bir hava hakim olacak. Öte yandan termometreler ise en yüksek 5 derece seviyelerinde. 

Meteoroloji’nin yeni hava tahmin raporunda soğuk havanın tüm hafta etkili olacağı belirtilirken, Cuma günü yağış geçişleri görülebilir.

Yarın sisli ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 7 derece seviyelerinde ölçülecek. Hava açık bol güneşli . Gece kuvvetli ayaz bekleniyor.

Çarşamba açık az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 4 derece seviyelerinde ölçülecek. Gece saatlerinde kuvvetli ayaz etkili olacak.

Perşembe hava kapanıyor. Çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Perşembe günü hafif yağış geçişleri görülebilir.

Cuma günü İnegöl’de sağanak yağış etkili olacak. Sıcaklık 4 derece seviyelerinde seyrediyor.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER