damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

30 Eylül 18:40 Kayıp yaşlı kadından sevindiren haber geldi !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

HAVAMIZ BOZULMASIN

Giriş : 28.08.2023 15:36 - Güncellenme : 28.08.2023 15:36

Öncelikle yeni sezonun İnegölspor’a, ve 3 ligde şehrimizi temsil edecek olan Kafkaspor’a başarılar  diliyorum. Kötü biten 3 sezonun ardından yapılan olağanüstü kongre sonrasında göreve gelen Osman Sevim başkanlığındaki yönetim kurulu alışışık olmadığımız bir çalışma temposu ortaya koydu. Bir taraftan bu ligln önemli oyuncularının transferleri başarılı bir şekilde gerçekleşirken,Kulübe gelir getirecek yeni projeleri uygulama konusunda önemli adımlar gelecekle ilgili olumlu işler yapılıyor olması ilgi ile karşılaşmasını sağladı.Sportif başarılı ile birlikte maddi olarakta gelişim sağlamasına yönelik umut veren bu çalışmalar 2023-2024 sezonun geçen 3 sezona oranla zirveye oynayacak bir takım izliyeceğimiz umudunu herkeste arttırmış oldu.

Geçmiş dönemde görev almış olan teknik direktör Murat Yoldaş ile yeniden yola çıkılmış olması nelerin getireceğini ve nerelerin götüreceğini  ortaya koyacağı  performansına bağlı olması kuşkusuz kendisinden beklentilerin fazla olması nedeniyle bu ağır bir yükü kaldırıp kaldırmayacağını zaman içeresinde hep birlikte görmüş olacağız. Kalite olarak son yılların en iyi oyuncu gurubunun yer aldığı İnegölspor’da unu şekeri iyi harmanlayıp şehre sunması gereken teknik direktör Murat Yoldaş’ın hata götürmeyecek bir çalışma ortaya koyması herkesin önemli bir beklentisi olduğunu söylemek istiyorum.

Transferlerin rakamsal olarak bize göre yüksek olması kuşkusuz başkan Osman Sevim ve yönetim kurulunun artan bütçe konusunda şu ana kadar hayata soktuğu bir takım projeler maddi sorunları çözmede yeterli olamayacağı kesin. Bu nedenle başarı isteniyorsa tüm şehir elini taşın altına sokması gerekiyor. Çünkü kadro olarak 2 ligin üst sıralarında yer alabilecek düzeyde olan İnegölspor’un uzun lig maratonunu sağlıklı bir şekilde yürütmesi için mevcut kadronun bir an önce takım olması yönünde gelişim göstermesi  ve sahada performansları  ile başarılı bir takım görüntüsü sergilenmesi  gerekiyor.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda ilk deplasman maçını yine Erzincan ile oynadık. Rakibin  kadrosundan daha kaliteli oyunculara sahip olduğunu düşündüğümüz İnegölspor’dan maçın öncesinde galibiyet veya en az bir beraberlik bekleniyordu. Her zaman söylenir. Maç oynanmadan kazanılmaz diye. Erzincan maçı da böyle bir maç oldu. Fovari İnegölspor’du ama maçı bizden daha hazır olan ve daha fazla mücadele eden Erzincanspor 66 dakikada bulduğu golle ligin ilk haftasını galibiyetle kapatırken İnegölspor ise beklenmeyen yenilginin ardından moraller alt üst olmuş bir şekilde sahadan ayrılan taraf oldu. İlk maç olduğu için bu mağlubiyeti kazan olarak görebiliriz. Ancak 15 transferin içeresinde takımın en önemli sağ bek mevkiinde oynayan oyuncunun olmaması, yerine sağ açık mekiğinde oynayan Deniz ‘i zorunlu olarak bu bölgede  oynatmak ne kadar yanlış olduğu zaten maçın içeresinde görülmüş oldu.

Alınan yenilgiyi kuşkusuz sadece bir bölgedeki eksikliğe bağlamak haksızlık olur. Sahada 11 oyuncu ile oynandığına göre, diğer oyuncuların maçı kazanma adına daha fazla üretken olması gerekirdi. Bulduğunu atamazsan, rakip bulduğunu atar ve seni puansız gönderir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için Erzincan yenilgisinden önemli dersler çıkartarak, önümüzdeki önümüzdeki hafta sonu  taraftarla buluşmayı sağlayacak olan sezonun ilk maçında  Fethiye ile oynanacak olan maçın yeni bir dönemin başlangıcı olması açısından öneminin ne kadar büyük olduğunu söylememe bile gerek yok. Taraftarı ,futbolcusu, teknik heyeti ve yönetimi ile  ortaya çıkacak birliktelik Fethiye maçının kazanılması yönünde önemli katkısı olacaktır. Herşeye yeni başlandı. Umut var. Bir hayalimiz var: Oda 1. lige çıkmak. Bu sezon neden olmasın.

resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu