seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

HEM EĞLENDİREN HEM ÖGRETEN YARIŞMA

Gençlere yönelik faaliyetlerine devam eden Ateş Karıncaları Gençlik Hareketi Derneği bu kez de bilgi yarışması ile öğrencilere keyifli anlar yaşattılar.
Eğitim - Mart 28, 2022 2:01 pm A A

Dernek bünyesinde gerçekleştirilen yarışmaya ilkokul ve ortaokul gruplarindan olan öğrenciler yoğun katılım sağladı. Yarışmayı organize eden Ateş karıncaları alt gençlik kolu başkanı Arda Yeşil; ” Kardeşlerimize yönelik hem eğlenceli hem öğretici bir yarışma ile eğitim hayatlarına katkı sağlamak istedik. Çok şükür bugün burada oluşan yoğun bir katılımla doğru bir şey yaptığımızı bir kez daha gördük. Bu tür faaliyetlerle arkadaşlarımız hem zararlı alışkanlıklardan uzak duruyor hem de manevi bir şuur oluşuyor. Bugün çok mutluyuz hep beraber hem bize verilen vazifeyi yerine getirerek kendimizde de sorumluluk bilinci oluşuyor hem de kardeşlerimizin öz güveni yerine geliyor. Ben programda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza hem de yarışmaya katılarak bu heyecana ortak olan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yarışma sonundaki ödül töreninde konuşan Ateş karıncaları genel başkanı Tarık Bostancı; ” Bütün genç kardeşlerimi gözlerinden öpüyorum ve yürekten kutluyorum. Aslında bugün burda kazanan sadece Furkan Kaynar, Veli Tayyu, Kerem Öksüz degil yarışmaya katılan tüm kardeşlerimizdir. Çünkü sizler sadece bir yarışmaya değil ortak yapılmış bir çalışmaya birlik olmaya diri olmaya katıldınız. Allah’ın izniyle de bu şuurla bu birliktelik duygusuyla sizler daha nice büyük işler başaracaksınız” dedi.

Konuşmaların ardından yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.


Bu haber 410 kez okundu.
Eğitim - 2:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ