seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Hiç bir parti hazine yardımı almasın

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Hiçbir siyasi parti hazine yardımı almasın” dedi.
GENEL - Aralık 30, 2021 10:29 am A A

Kastamonu’da konuşan Memleket Partisi lideri İnce, Doğa Kültür Öğretmenevi’nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İnce, Türkiye’nin ekonomik olarak büyüyebilmesi için öncelikle üretmesi gerektiğini belirterek, “Eğer üretmiyorsa burada bir büyümeden ve kalkınmadan söz edemeyiz. Finansal araçları indirerek çıkararak bir takım manipülasyonlar yaparak ülke kalkınamaz” dedi.
‘HİÇBİR SİYASİ PARTİ HAZİNE YARDIMI ALMASIN’
Haziran 2023 seçimleri için siyasi partilere çağrıda bulunan İnce, “Hiçbir siyasi parti hazine yardımı almasın. Biz şu anda nasıl gönüllülerle kendi masraflarımızı karşılıyorsak, bir defaya mahsus siyasi partiler de bu kriz döneminde hazine yardımı almasınlar ve bu hazine yardımı fakir fukaraya verilsin. Siyasi partiler de kendi gönüllüleri ile kampanyalarını yürütsün. Bu fakir halktan aldıkları paralar ile sokaklara parti bayraklarını asmasınlar. Hem adalet sağlansın hem de fakir fukaraya bir katkısı olsun” ifadelerini kullandı.


Bu haber 460 kez okundu.
GENEL - 10:29 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Memleket Partisi istifa depremi yaşıyor !
  Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, partisindeki görevlerinden istifa ettiğini duyurmuştu.
 • 02
  Acı haber geldi !
  Yaklaşık 1 hafta önce annesine not bırakarak ortadan kaybolan Hayriye Ulusoy’un cansız bedeni Kapulukaya baraj göletinde bulundu.
 • 03
  Akaryakıtı en ucuz kullanan 3.ülkeyiz !
  Enerji Bakanı Fatih Dönmez: “Benzini en ucuz kullanan ülkeyiz. Avrupa’da ortalama 26 lira. Türkiye’nin iki katına yakın.”
 • 04
  Göçük altında feci ölüm !
  Bursa’da maden çalışmaları esnasında meydana gelen göçük sonucu genç mühendis hayatını kaybetti.
 • 05
  Bursa için gönüller bir oldu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Mahalle Gönüllülüğü’ projesine katılarak birçok kamu hizmetinde gönüllü olarak görev alan vatandaşlar, projenin birinci yılını Fettah Can konseri ile kutladı.