17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

HİÇ KİMSE HİÇ KİMSEYİ SUÇLAMASIN

İnegölspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, “Hiç kimse hiç kimseyi suçlamasın. Tek sorumlusu varsa oda benimdir.”dedi.
GENEL - Eylül 22, 2022 11:40 pm A A

Bordo beyazlı ekip , cumartesi günü saat 16.00’da kendi sahasında ağırlayacağı Isparta 32 Spor maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Antrenman öncesi açıklama yapan Teknik Direktör Şaban Yıldırım, şunları söyledi:
“ Her şeyden önce şunu söyleyeyim. Bir defa bir takım istenilen sonuçları almıyorsa bakılacak yerler vardır şüphesiz. Burada ben oyuncularıma da aynı şeyi ifade ettim. Yani yönetim kurulunun gereken her şeyi yaptığını düşünüyoruz. Yani biz başta konuştuğumuz şeyleri yaptığını düşünüyoruz. Kaliteli de bir kadromuz var. Kaliteli bir kadromuzun olduğunu da düşünüyoruz. Eğer bir takım istenilen sonuçları almıyorsa, burada sorumlu olan hocadır. Yani hoca bu sorumluluğu almak durumundadır. Gerçek ve doğru olanda budur. Tabiî ki bazı tespitlerimiz var. Tespitlerimiz yaptıktan sonra tekrar onları düzeltmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Burada bir tek sorumlu kişi varsa o da benimdir. Başka bir şey aramaya hiç gerek yok. Çünkü istediğimiz transferleri, kadro planlamasını yaptık. Yönetim kurulu vecibelerini yerine getirdi. İstenilen sonuçlar şu dakikaya kadar gelmedi. Umarım inşallah bundan sonra gelir. Yani burada onu bunu suçlamanın gereği olmadığını düşünüyorum. Hiç kimse hiç kimseyi suçlamasın. Tek sorumlusu varsa oda benimdir. Cumartesi günü Isparta Spor ile oynayacağız. Daha hazır bir şekilde çıkacağımızı ümit ediyorum. Daha iyi bir maç olacağını daha iyi oynayacağımızı ümit ediyorum. Çalışmalarımızı o meyanda sürdürüyoruz.”

kemeravm.gif

Bu haber 310 kez okundu.
GENEL - 11:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kırsal Mahallelerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor
  İnegöl’de kırsal mahallelerde yol kaplama çalışmaları sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin parke taş desteği sağladığı mahallelerde, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında son olarak Bahçekaya Mahallesinde 4 km parke taş uygulaması başlatıldı.
 • 02
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 03
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 04
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 05
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.