seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

11° Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Huzur Mahallesinde durum içler acısı !

Saadet Partisi Huzur Mahallesi Başkanı Yıldırım Yıldız, “İnegöl’de bulunan diğer merkez mahallelere gösterilen özenin Huzur Mahallesine gösterilmediğini savunarak tepki gösterdi.
GENEL - Eylül 13, 2021 4:27 pm A A

Saadet Patisi ilçe teşkilatı her hafta farklı bir mahallenin sorunları mahalle başkanları aracılığıyla gündeme getiriyor.
Bu hafta Huzur Mahallesindeki sorunları dile getiren Mahalle Başkanı Yıldırım Yıldız, “Muhtarlık binası ile belediye tarafından yaptırılan tesis âtıl bir şekilde beklerken; mahalle yeterince hizmet almadığından kaderine terk edilmiş durumda. Bir merkez mahalleye gösterilen özen Huzur Mahallesine gösterilmiyor.” dedi.
Mahallede ön plana çıkan sorunlarla ilgili basın açıklaması yapan Saadet Partisi Huzur Mahallesi Başkanı Yıldırım Yıldız, şu ifadeleri kullandı;
MUHTARLIK BİNASI HARABE DURUMDA
“Huzur mahallemiz sürekli imar ve şehirleşmede sorunlar yaşayan yeni İnegöl bölgesinin içinde kalan gelişime açık bir mahallemizdir. İnegöl genelinde olan altyapı ve yollardaki düzensizlik maalesef mahallemizde de var. Mahallemizdeki kamuyu temsil eden muhtarlık binamız âtıl ve bakımsız bir şekilde durmakta. Muhtarlık binasının içinde ise bazı vatandaşlar yatılı olarak kalıyor. Muhtarımız ise kendisine ait işyerinde mecburi olarak hizmetini yürütmek zorunda. Binanın ise genel durumu harabe. Maalesef atıl şekilde bırakılmış bu bina ne mahallemize ne de muhtarlık kurumuna yakışmıyor.”

SOKAKLAR SÜPÜRÜLMÜYOR

“İnegöl Belediyesi tarafından 2012 yılında bir çocuk parkının içine yaptırılan bu tesis tamamen kullanılmaz hale geldi. Yine Mahallemizde bulunan sağlık ocağının bahçesi de sürekli olarak çöp atılan bir yer olmuş durumda. Düzenli olarak sokaklarımız da süpürülmüyor maalesef. Bir merkez mahalleye gösterilen özen bizim mahallemizde yok. Yerel idarecilerimizi ilgilendiren sorunlarımız olduğu gibi elbette mahallemizdeki sorunların bazıları da kullanımdan kaynaklanıyor.”

MAHALLEMİZ İNEGÖL’ÜN VİTRİNİ
“Bu sebeple mahallemize yapılan hizmetlere, bina ve tesislerine sahip çıkmaları ve bu tesisleri amacına uygun kullanmaları için buradan mahalle sakinlerimize de çağrı yapıyorum. Yeni İnegöl bölgesi içinde bulunan ve şehirlerarası yola cephe olduğu için adeta İnegöl’ün vitrini olan mahallemizin daha da yaşanabilir hale gelmesi için Saadet Partisi Huzur Mahalle teşkilatı olarak çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

resim yükle

Bu haber 1240 kez okundu.
GENEL - 4:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ‘TARİHİ BİR ADIM ATIYORUZ!’
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kritik Kabine toplantısı sona erdi.
 • 02
  Sülfürik asit yüklü tanker yandı
  İnegöl-Domaniç yolu üzerinde seyir halinde olan sülfürik asit yüklü tanker de yangın çıktı. Yangın İtfaiye ekiplerince söndürüldü. Olay İnegöl-Domaniç yolu üzeri İnegöl’ün Tahtaköprü mahallesi mevkiinde meydana geldi.
 • 03
  SAADET PARTİSİ İNEGÖL’DE ARTAN ADLİ OLAYLARA DİKKAT ÇEKTİ
  İnegöl Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Orhan Bektaş, son yıllarda İnegöl’de uyuşturucu kullanımı, gasp, cinayet ve intihar vakalarının arttığını söyleyerek acilen bu konuda bir adım atılmasını istedi.
 • 04
  KADIN PROGRAMLARI KALDIRILACAK MI?
  RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, gündemden düşmeyen kadın programları hakkında konuştu. Şahin, milyonlarca kişi tarafından izlenen programların kaldırılıp, kaldırılmayacağı hakkında açıklama yaptı.
 • 05
  Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Kudüs Derneği tarafından düzenlenen ‘Aksa Kandilleri’ programı, dikkatleri Müslümanların kırmızı çizgisi olan Kudüs’e çekti.
resim yükle
resim yükle

bsr steglitz