17° Açık
  • EURO
  • DOLAR
kemeravm.gif

Huzurevinde Ahmet Amca İçin Mevlit Okutuldu

İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevinde kalan ve geçtiğimiz günlerde vefat eden Ahmet İlhan için dün akşam mevlit programı düzenlendi.
GENEL - Eylül 26, 2019 3:58 pm A A

İnegöl Belediyesi, şehrin sadece altyapı ve üstyapı faaliyetleri değil, sosyal belediyecilik anlayışıyla gönüllere dokunacak çalışmalarla da adından söz ettiriyor. Bu kapsamda Yeniceköy Mahallesinde 2017 yılından bu yana hizmetini sürdüren İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi Müdürlüğü de çalışmalarını özveriyle sürdürüyor.

AİLE OLMANIN TÜM GEREKLİLİKLERİ YERİNE GETİRİLİYOR
Burada kalan yaşlıların kendilerini aile ortamı içinde hissetmeleri adına tüm imkanları seferber eden ve huzurevi sakinlerine konforlu bir yaşam kalitesi sunan İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi Müdürlüğü, sadece kurum içerisinde değil, kurum dışında da bir çok etkinlik düzenliyor. Yaşlıların sadece kalacakları bir mekan değil, manen de kendilerini kıymetli hissedebilecekleri etkinlikler yapılıyor. Piknikler, günü birik geziler düzenleniyor. Vefat eden yaşlılar için de cenaze ve defin hizmetlerinden mevlit okutulmasına kadar aile olmanın gerektirdiği her ne varsa hassasiyetle gerçekleştiriliyor.

AHMET AMCA İÇİN DUALAR EDİLDİ
Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde vefat eden huzurevi sakinlerinden Ahmet İlhan için dün akşam mevlit düzenlendi. Bir süredir İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevinde kalan Ahmet amcanın vefatı, Huzurevinde derin üzüntüye sebep olmuştu. Düzenlenen mevlit programında da huzurevindeki arkadaşları Ahmet amca için dualar etti. Belediye Başkan Yardımcıları Oğuzhan Uslu ve Durmuş Aydın ile Huzurevi personelinin de katıldığı mevlit, Huzurevi binasında gerçekleştirildi. Mevlitte, Ahmet amca başta olmak üzere vefat eden tüm huzurevi sakinleri için dualar edildi.


Bu haber 2120 kez okundu.
GENEL - 3:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ