seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İHD, İNEGÖL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ’NİN YENİ MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

İnegöl Hastane Derneği (İHD), İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Hastane Müdürü olarak göreve başlayan Caner Günay’ı ve hastane başhekimi Tayfun Evren Zengi’yi ziyaret etti.
GENEL - Aralık 21, 2021 11:20 pm A A

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin yeni müdürü Caner Günay’ı İHD Başkanı Yasin Altuntepe, İHD eski ve onursal başkanı Nevzat Kaçar ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Altuntepe ve Kaçar hastane başhekimi Tayfun Evren Zengi ile de bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Altuntepe, “İnegöl Devlet Hastanesi’nde muhasebe bölümünde uzun yıllardır çalışmalarını başarıyla sürdüren Caner Günay, ilçemizin en önemli hastanelerinden birinde Hastane Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Bugün İHD eski başkanımız ve İHD Onursal Başkanı Nevzat Kaçar ile birlikte hastanemizin yeni müdürü Caner Günay’ı ve Hastane başhekimimiz Tayfun Evren Zengi’yi ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Özellikle hastanelerimizde yaşanan tüm gelişmeleri İnegöl halkı adına takip ederek, değerlendirmelerde bulunuyoruz. Çözüm önerileri ve çözümlerimizle sorunların en hızlı şekilde giderilmesi için çalışıyoruz. Başarılı çalışmalarından dolayı diş hastanesi başhekimi ve yönetimine ayrıca teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Bu haber 570 kez okundu.
GENEL - 11:20 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı haber geldi !
  Yaklaşık 1 hafta önce annesine not bırakarak ortadan kaybolan Hayriye Ulusoy’un cansız bedeni Kapulukaya baraj göletinde bulundu.
 • 02
  Akaryakıtı en ucuz kullanan 3.ülkeyiz !
  Enerji Bakanı Fatih Dönmez: “Benzini en ucuz kullanan ülkeyiz. Avrupa’da ortalama 26 lira. Türkiye’nin iki katına yakın.”
 • 03
  Göçük altında feci ölüm !
  Bursa’da maden çalışmaları esnasında meydana gelen göçük sonucu genç mühendis hayatını kaybetti.
 • 04
  Bursa için gönüller bir oldu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Mahalle Gönüllülüğü’ projesine katılarak birçok kamu hizmetinde gönüllü olarak görev alan vatandaşlar, projenin birinci yılını Fettah Can konseri ile kutladı.
 • 05
  Oyuncu Ayberk Pekcan yaşamını yitirdi
  Oyuncu Ayberk Pekcan, akciğer kanseri tedavisi gördüğü memleketi Mersin’de hayatını kaybetti