seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

İNEGÖL ADINA GÜZEL GELİŞMELER OLACAK !

Belediye Başkanı Alper Taban, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş ile birlikte Ankara’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerden biri de TOKİ başkanlığına oldu. İnegöl’ün konut ihtiyacı gündeminin değerlendirildiği toplantının detaylarını Başkan Taban bugün sorulan soru üzerine gazetecilere anlattı.
GENEL - Nisan 1, 2022 2:36 pm A A

Konu ile alakalı açıklama yapan Taban, “Şehrimizde ciddi anlamda konut ihtiyacı var. Biz bu noktada daha önceden TOKİ’nin konut üretmesiyle alakalı talepte bulunmuştuk. Bu ziyaretimizde de konunun takipçisi olduğumuzu ve konut üretimi noktasında istekli olduğumuzu belirtmek için talebimizi yineledik. Görüşmemiz olumlu geçti.” ifadelerini kullandı.
Başkan Taban’ın açıklaması şu şekilde;
TOKİ’NİN İNEGÖL’DE KONUT ÜRETMESİNİ İSTİYORUZ
“Kıymetli Ak Parti İlçe Başkanımız Mustafa Durmuş ile beraber Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Gazi meclisimizde kıymetli vekillerimizle ve akabinde TOKİ başkanlığımızda istişarelerde bulunduk. Biliyorsunuz şehrimizde ciddi manada konut ihtiyacı var. Biz bu noktada yapılan imalatlara ek olarak TOKİ başkanlığımızın da konut üretmesini istiyoruz. Biliyorsunuz Bursa özelinde geçen yıl en fazla konut sayısı İnegöl’e verildi. Şimdi bu aynı alan ve arazi içerisinde rezerv alanları ve ilave konut projesinin gerçekleşmesiyle alakalı taleplerimizi yineledik. Daha önce aslında bu taleplerimizi ifade etmiştik. Konunun takipçisi olmak adına ve istekli olduğumuzu belirtmek adına ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Ziyaretlerimizin olumlu geçtiğini düşünüyoruz. Yine Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde toplu konut ile ilgili cumhurbaşkanımızın tüm Türkiye genelinde girişimi olacak.”
İNEGÖL ADINA GÜZEL GELİŞMELER OLACAK
“İnegöl adına güzel gelişmeler olacak. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde lojistik merkezi ile ilgili bir çalışmamamızı paylaştık. Beraberinde ilave sanayi alanlarının oluşturulmasıyla ilgili çalışmalarımızı yürüttük. Hamzabey Organize Sanayi Bölgemizde bulunan parsellerin bir an önce sanayiciye ve yatırımcıya ulaşmasıyla ilgili çalışmalarımız da devam ediyor. Hatta bunların 12’si şu anda satışta. Kalan bölgelerde de kamulaştırmalar yapıldıkça sanayicimize ulaştırılmış olacak.”

GELİŞİME AYAK UYDURMAMIZ GEREKİYOR
“İnegöl’ümüz çok güçlü üretim imkanına sahip, önemli bir şehir. Türkiye’nin 18. büyük ihracatçısı. Cari fazla veren ilk 10 şehir arasında. Haliyle bizim bu gelişime ayak uydurmamız gerekiyor. Görüşmelerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz.”


Bu haber 620 kez okundu.
GENEL - 2:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ