seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl Belediyesi 22 Personel Alacak

İnegöl Belediyesi, 8 ayrı birimde belirsiz süreli olarak çalışacak 22 personel alımı yapılacağını duyurdu. Başvurular 29 Aralık tarihine kadar sürecek.
GENEL - Aralık 22, 2021 3:30 pm A A

İnegöl Belediyesi Personel Hizmetleri’nden yapılan açıklamada, kurumda belirsiz süreli olarak çalışacak 22 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 8 ayrı birimde görev yapacak 22 personel için başvurular 22-29 Aralık 2021 tarihleri arasından alınacak. Şahsen ve online olarak başvuru yapılabilecek. Şahsen başvurmak isteyen vatandaşlar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak No:9 A/1 adresinde Beşinci Mevsim Kültür Merkezi zemin katında personel işlerine başvurusunu yapabilecek. Online başvurular ise personelhizmetleri@inegol.bel.tr adresinden yapılacak.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK BİRİMLER VE İŞ KOLLARI

Personel alımı yapılacak birimler ve açık iş pozisyonları ise şöyle: Endüstri Mühendisi 2 kişi, en az 2 yıl deneyimli, Mezar kazma işçisi 2 erkek, Temizlik personeli 2 kadın, Temizlik personeli araç arkası personel 10 erkek, Saha ve yardımcı personel 2 erkek, Güvenlik sistemleri teknisyeni/teknikeri 1 kişi, Psikolog / Klinik Psikolog 1 kişi en az 2 yıl deneyimli ve Gassal 1 erkek 1 kadın.


Bu haber 620 kez okundu.
GENEL - 3:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Mazota bir zam daha !
  Akaryakıt fiyatlarında dur durak bilmeden zamlara bir yenisi daha ekleniyor. Motorin fiyatına bu çarşamba zam gelecek. Böylece motorin fiyatı tüm zamanların rekorunu kıracak.
 • 02
  Genç kız feci şekilde can verdi!
  Osmaniye’de meydana gelen olayda hemzemin geçitte trenin çarptığı üniversite öğrencisi Gizem Yılmaz (21), hayatını kaybetti.
 • 03
  Kent konseyinde Diyabet Okulu’na start
  Bursa Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu’nun düzenlediği ‘Diyabet Okulu’ başladı.
 • 04
  İnegöl Belediyesi’nden Öğrencilere Sömestr Sürprizi
  İnegöl Belediyesi Cuma günü karnelerini alarak sömestr tatiline girecek olan öğrenciler için UNİMO Bursa Şubesi (Uluslararası Kukla ve Gölge Oyunu Birliği) iş birliğinde sürpriz bir organizasyon hazırlıyor. Belediye Başkanı Alper Taban, 5 gün boyunca 10 farklı Karagöz oyunu ve 10 farklı Karagöz Atölye etkinliğinin gerçekleşeceği Karagöz Gölge Oyunu Şenliğine tüm öğrencileri davet etti.
 • 05
  İnegöl’de şafak operasyonu !
  İnegöl’de uyuşturucu ile mücadele kapsamında şafak vakti çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenlendi. Yapılan operasyonda 35 kişi gözaltına alındı.