seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl için kar uyarısı geldi !

Meteoroloji İnegöl için 11 Ocak 2022 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Gece yarısından itibaren ilçe genelinde görülen sağanak yağış geçişleri gün boyu devam ederken, hava sıcaklığı ise en yüksek 14 derece olacak. Öte yandan meteorolojiden İnegol için kar uyarısı da geldi. Yarın yüzünü gösterecek kar yağışlıya birlikte hava sıcaklığında büyük düşüş yaşanacak.
GENEL - Ocak 11, 2022 10:05 am A A

İnegöl’de sağanak yağışla birlikte hava sıcaklığı bugünden itibaren düşüşe geçiyor

Haftanın ikinci iş gününde termometreler gün içerisinde en yüksek 14 dereceyi gösterirken, gece yarısından itibaren yer yer etkili olan sağanak yağış gün boyu devam edecek.

Akşam saatlerinden itibaren  eksili derecelere kadar gerileyen hava sıcaklığı ile birlikte yarın gündüz de termometreler düşüşte olacak.

KAR GELİYOR, SICAKLIK DÜŞÜYOR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, İnegöl’de kar için yarına işaret edilirken , sıcaklıklarda ise büyük düşüş yaşanacak.

Yarın için (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre sıcaklığın en yüksek 7 derece olması beklenirken, gün içerisinde kuvvetli sağanak ve kar yağışı etkili olacak.

PERŞEMBE günü için kar yağışının yer yer yüzünü göstereceği İnegöl’de hava sıcaklığı gece saatlerinde eksi 3 derecelere kadar gerilerken, gün içerisinde ise en yüksek 3 derece olacak.

CUMA günü ise günün ilk saatlerinde sıcaklık eksi 5 dereceler civarında ölçülürken, gün içerisinde ise parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte 6 dereceye kadar tırmanıyor.

Meteoroloji CUMARTESİ günü için de kar uyarısı yaparken hava sıcaklığının ise 4 derece bandında seyredeceğini bildirdi.


Bu haber 470 kez okundu.
GENEL - 10:05 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ