seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl’de dilenciye para vermek yasaklandı !

İnegöl’de dilenmeye teşvik edilen çocukların olduğunu belirten Belediye Başkanı Alper Taban, “Dilenmek özendirilmemeli” diyerek duruma tepki gösterdi.
GENEL - Aralık 26, 2021 5:30 pm A A

İnegöl’de son zamanlarda, dilendirilen çocukların sayısında artış gözlendi. Zabıta ve emniyet ekiplerinin konu ile alakalı çalışmaları devam ederken duruma bir tepki de İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’dan geldi. Taban, ihtiyaç sahibi ailerlerin ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, dilenmenin özendirilmemesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Taban’ın sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım şu şekilde;

“Dilenmek özendirilmemeli! Çocuklarımızın dilenciliğe teşvik edildiğini görüyoruz.
Evinde yada okulunda olması gerekirken yol ortalarında dilendiriliyorlar. Çocuklarımızın, ihtiyaç sahibi ailelerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz, karşılamaya devam edeceğiz. Ayrıca meclisimizde aldığımız karar ile bu sürece desteğinizi bekliyor daha duyarlı olamaya davet ediyorum.


Bu haber 540 kez okundu.
GENEL - 5:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.
 • 02
  20 BİN AİLEYE ELEKTRİK DESTEĞİ
  Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 bin aileyi daha elektrik desteği kapsamına alıyoruz. Kömür yardımı alan aileler bunu doğalgaz desteği olarak da alabileceklerdir” dedi.
 • 03
  EYT’LİLERE MÜJDELİ HABER
  Erkekler için yirmi beş, kadınlar için ise yirmi yıl sigortalılık süresi aranacak. EYT için belirlenen formüllerden biri de primi dolana kademeli emeklilik sistemi seçeneği…
 • 04
  Kadın hemşire silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti !
  İstanbul’da kadın hemşire uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti .
 • 05
  AK Parti’den sert Meral Akşener açıklaması!
  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, terör örgütü lideri Abdullah Öcalan’ın hapisten çıkarılacağını iddia eden İYİ Parti lideri Meral Akşener’e tepki gösterdi. Çelik, “İftira siyasetinden başka bir şey değil” dedi.