damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

25 Eylül 13:37 Benzine indirim geliyor!

kemeravm.gif resim yükle

İnegöl’de hava nasıl olacak ?

Giriş : 12.09.2023 12:34 - Güncellenme : 12.09.2023 12:34

Mevsim normallerinin üzerinde sıcak bir yaz mevsimi geçiren İnegöl Eylül ayı ile birlikte serin havanın etkisi altına girdi.

Meteoroloji’den yapılan son tahminlere göre , bugün termometreler 26 dereceyi gösterirken açık bol güneşli, sıcak hava İnegöllülere merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 11 dereceye kadar düşüyor.

Yarın ilçe genelinde az bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 28 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kaybederek 14 dereceye kadar düşüş yaşanacak.

Perşembe hava sıcaklığı gün içinde 29 dereceye kadar yükselirken ilçe genelinde parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir hava etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 15 derecelere kadar düşüyor.

Cuma günü hava sıcaklığı 29 dereceye kadar yükselirken ilçe genelinde parçalı az bulutlu ve güneşli sıcak bir hava etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 16 derecelere kadar düşüyor.

Cumartesi acık sıcak bol güneşli hava devam ediyor. Termometreler gündüz 28 dereceyi gösterirken gece saatlerinde 13 derecelere kadar düşecek.

Pazar günü açık bol güneşli ve ılık hava ilçe genelinde etkili olacak. Gündüz 27 dereceler civarında olacak hava gece saatlerinde 12 derecelere kadar düşecek.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu