11° Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İnegöl’de kablo hırsızları yakalandı !

Akhisar Mahallesi’nde yapımı devam eden bir inşaattan kablo çalan iki hırsızdan biri polis ekiplerince yakalandı.
3. Sayfa - Giriş : 01.03.2023 13:04 - Güncellenme : 01.03.2023 13:04 A A

Edinilen bilgilere göre olay Hüsnü Güven Bulvarı üzerinde meydana geldi. İnşaattan kablo çalan iki hırsız, kabloları yaktıkları esnada polis ekiplerince fark edildi. Kovalamaca sonucu hırsızlardan biri yakalandı.

Diğer hırsızı yakalamak için çalışma sürdürülüyor.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 640 kez okundu.
3. Sayfa - 1:04 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  En düşük emekli maaşında ‘kök aylık’ bilmecesi !
  En düşük emekli aylığının 7 bin 500 liraya yükseltileceği duyuruldu ancak emekli temmuz ayı geldiğinde 7 bin 500 TL üzerinden değil, şu anki mevcut aylığı üzerinden zam alacak. Emeklilerin kök aylığının değişmediği bu düzenleme ile yalnızca 2 bin TL’lik Hazine desteği verilmiş olacak.
 • 02
  İnegöllüler dikkat kar geliyor
  Meteoroloji’den hava durumu ile ilgili son dakika uyarıları geldi. Meteoroloji özellikle yeni hafta için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparken İnegöl genelinde ise etkisini gösterecek yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu belirtildi. Pazartesi günü İnegöl’de 23 dereceye kadar çıkacak sıcaklıkların Çarşamba günü 3 – 4 derecelere gerilemesi bekleniyor. İşte hava durumu ile ilgili son dakika haberinin detayları..
 • 03
  Araç sahipleri dikkat !
  Araç sahiplerini yakından ilgilendiren ve Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan “7440 Sayılı Kanunun 10’uncu Maddesinin Yedinci Fıkrasına (Araç Muayenelerine) Dair Tebliğ (Seri No: 1)” Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 04
  İftar Sonrası Çaylar İnegöl Belediyesi’nden
  11 ayın sultanı Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, geleneksel hale gelen iftar sonrası çay hizmeti bu yıl da devam ediyor.
 • 05
  Optimar’ın anketine göre partilerin oy oranları
  Seçime kısa bir süre kala sosyal medya ve anket şirketleri tarafından anket çalışmaları hızlandı. Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim anketi optimar şirketi tarafından yayınlandı. Optimar, 23 ilde 1.916 kişinin katılımı ile 13-18 Mart tarihleri arasında yaptığı anketin sonuçlarını paylaştı.
resim yükle
resim yükle