19° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İNEGÖL’DE KASK UYGULAMASI !

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Denetleme büro amirliği ekipleri motor sürücüleri üzerindeki denetimlerini arttırdı. Eksik evrakı olan ve kask takmayan motor sürücülerine cezai işlem uygulandı.
3. Sayfa - Mayıs 3, 2021 7:01 pm A A

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Denetleme büro amirliği ekipleri ilçenin çeşitli noktalarında kask takmayan motosiklet sürücülerine yönelik uygulama gerçekleştirdi. Uygulamalarda hem kask hem de izin kâğıdı kontrolü gerçekleştirildi.

Motosiklet sürücülerini can güvenlikleri için kask takmaları konusunda uyaran trafik ekipleri, diğer yandan da sürücülerin eksik evrakları olup olmadığı kontrol etti. Şehrin değişik noktalarında gerçekleştirilen Trafik uygulamalarında eksik evrakı olan bazı motosiklet sürücülerine cezai işlem tatbik edilirken bazı sürücülerde ehliyetsizlikten yâda yetersiz ehliyetten ceza yazıldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 780 kez okundu.
3. Sayfa - 7:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Pazarlarda aşırı yoğunluk !
  Tam kapanma sürecinde bugün pazarların açılmasıyla birlikte İnegöl’de erken saatlerde kuyruklar oluştu.
 • 02
  Whatsapp geri adım attı !
  Facebook’un bünyesinde bulunan mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp, tepkilere dayanamadı ve gizlilik sözleşmesi ile ilgili yeni bir karar aldı.
 • 03
  UZAKTAN EĞİTİME 3 GÜN ARA VERİLECEK!
  Kamu çalışanlarının idari izinli sayılacağı 111 ve 12 Mayıs tarihlerinde, uzaktan eğitime ara verileceği öğrenildi.
 • 04
  Kaymakamlıktan flaş açıklama !
  İnegöl Kaymakamlığı liste yayınladı! Bakmadan sakın çıkmayın…
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Malatya’nın Pütürge ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kısa sürelik paniğe neden olan depremde, can ve mal kaybı yaşanmadı.