17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’de taksi ücretlerine zam geldi !

 İnegöl’de taksi ücretlerine de %37 zam geldi. Zamma gerekçe olarak akaryakıt fiyatlarındaki artış gösterildi.
EKONOMİ - Temmuz 5, 2022 6:32 pm A A

İnegöl’de artan akaryakıt fiyatları etkisini önce toplu taşıma, ardından şehirler arası yolcu taşımacılığı ve son olarak ticari taksilerde  gösterdi.

Uzunca bir süredir protestonun eşiğine gelen taksicilere beklediği haber Ukome’den geldi. Ukome yaşanan enflasyon ve artan akaryakıt fiyatlarını da göz önünde bulundurarak % 37’lik bir zamma karar verdi.

Taksimetre açılış ücreti 8 tl’den 11 tl’ye , indi bindi 22 tl’den 29’tl’ye kilometre başına 7.30 tl olan mesafe ücretide 10 lira oldu.

 

kemeravm.gif

Bu haber 860 kez okundu.
EKONOMİ - 6:32 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 02
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 03
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 04
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 05
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.