Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

İnegöl’de uzun kuyruklar oluştu !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın EYT açıklaması sonrası vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren Sosyal Güvenlik Müdürlükleri önünde soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşturdu.
EKONOMİ - Giriş : 31.12.2022 10:55 - Güncellenme : 31.12.2022 10:55 A A

Dilekçeler kabul ediliyor ancak işlemler yeni yasa yürürlüğe girdikten sonra başlatılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca vatandaşın merakla beklediği EYT müjdesini önceki akşam duyurdu. Uzun süredir Türkiye gündemini oluşturan konulardan biri olan EYT, nihayete kavuşmuş oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Emeklilik hakkının kullanılması hususunda herhangi bir yaş sınırı uygulanmayacaktır” açıklamaları büyük sevince neden oldu. EYT düzenlemesi sonrası İnegöl’de vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren SGK önünde sıraya girdi.

Doğum ve askerlik borçlanmasının yanı sıra hizmet dökümleri ile ilgili bilgi almak isteyenlerin oluşturduğu kuyruk drone ile görüntülendi.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 460 kez okundu.
EKONOMİ - 10:55 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şubat ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi
  İnegöl Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin masaya yatırıldığı mecliste 2 madde komisyona havale edilirken 3 gündem maddesi oylanarak kabul edildi.
 • 02
  LPG’ye zam bekleniyor
  LPG’ye cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruşluk zam bekleniyor.
 • 03
  Motorine bir indirim daha geliyor !
  Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gece yarısından itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.
 • 04
  Erdoğan, EYT için tarih verdi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamında emekliliğe hak kazanan vatandaşlarımıza, ilk aylıkları şubat ya da mart gibi bağlanabilir” açıklamasını yaptı.
 • 05
  Şeker fiyatları son 6 yılın zirvesinde
  Emtia piyasası, bugün negatif bir yönde güne başladı. Şeker fiyatı 0,2166 dolar ile Kasım 2016’dan bu güne en yüksek seviyeyi gördü.