Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İnegöl’de yeni salgın mı türedi?

İnegöl’de son haftalarda vatandaşlar, mide bulantısı ve halsizlik şikayetiyle hastanelere akın ediyor. Vatandaşlar ise sulardaki kireçlenmeden kaynaklı olduğu iddiasında bulundu.
GENEL - Giriş : 15.08.2022 22:22 - Güncellenme : 16.08.2022 11:21 A A

İnegöl’de son zamanlarda sıklıkla karşılaşılan mide bulantısı, kusma, halsizlik şikayetleri baş göstermeye devam ediyor. Bu şikayetler neticesinde vatandaşlar acil servislere akın ediyor.

YENİ BİR SALGIN MI?
Son haftalarda İnegöl Devlet Hastanesi başta olmak üzere özel hastanelerin de acil servisleri doldu taştı. Acil servis en yoğun gecelerinden birini yaşamaya devam ederken İnegöl’de yeni bir salgının baş göstermesi vatandaşları korkuttu.

SULARDAN KAYNAKLI İDDİASI

Salgın haberi sonrası sosyal medyada İnegöllü vatandaşlar yorumlar aracılığıyla düşüncelerini belirtti. Yapılan bir yorum ise dikkat çekti. Nezaket Aygünuyuklu isimli vatandaş sulardaki kireçlenmeden kaynaklı bu şikayetlerin arttığını iddia etti. Ayrıca daha önce yetkililere bildirdiğini belirten vatandaş, ilgili birimler tarafından ilgilenilmemesi konusunda serzenişte bulundu.

AÇIKLAMA BEKLENİYOR 

Vatandaşlar ise bu konuda Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi(BUSKİ) Müdürlüğünden konuyla ilgili açıklama yapılmasını bekliyor.

 

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 2120 kez okundu.
GENEL - 10:22 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ