seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl’de zor anlar yaşadı !

İnegöl’ün en dar sokaklarından biri olan Sadık Zade Sokağa giriş yapan gıda yüklü bir kamyon çevredeki esnaflara zor anlar yaşattı.
3. Sayfa - Aralık 21, 2021 2:10 pm A A

Alınan bilgiye göre, olay Cuma Mahallesi Sadık Zade Sokak üzerinde meydana geldi. İnegöl’ün en dar sokaklarından biri olan Sadık Zade Sokak girişi geceleri kapanla kapatılsa da gündüzleri esnafların sorun yaşamaması adına kapanlar indiriliyor. Sokak girişinde geniş ve yüksek araçlar giremez tabelası bulunmasına rağmen bugün öğlen saatlerinde gıda yüklü bir kamyon sokağa giriş yaptı. Sokakta ilerleyen sürücü sokağın daralmasıyla çevredeki binalara ve esnafların tabelalarına çarparak ilerlemek istedi. Esnaf tarafından durdurulan sürücü, çevredekiler tarafından kontrollü bir şekilde sokaktan çıkarıldı. Kamyon sokaktan çıkana kadar hem sürücü hem de çevredeki esnaflar zor anlar yaşadı.
VATANDAŞ TEPKİLİ
Sokak dar olduğu için geçmişte sokağın girişine belediye tarafından kapanıp açılabilen kapanlar yerleştirildi. Kapanlar geceleri kapatılıyor, gündüzleri ise çevredeki esnaf sıkıntı yaşamasın diye açılıyor. Ancak kapanlar çoğu zaman açık kalıyor. Uzun ve geniş araçlar sokağa girdiği zaman ise çevredeki vatandaşların iddiasına göre apartmanlara ve tabelalara çarparak ilerliyor. Özellikle gece saatlerinde kapanlar kapalı olmuyorsa çevrede ikamet eden vatandaşlar gürültü sesiyle uyanıyor.


Bu haber 710 kez okundu.
3. Sayfa - 2:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gençlere altın öğütler: Radarlarınız açık olsun
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir araya geldiği gençlere geleceğe dair öğütler verdi. Gençlere hedef ve hayallerine doğru durmadan koşmalarını öneren Başkan Aktaş, “Radarlarınız hep açık olsun. Hayatı iyi takip edin” dedi.
 • 02
  İnegöl’de Ayşe Taş İle Sanat Dolu Gece
  İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş’ın sahne aldığı konser düzenledi.
 • 03
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 04
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.
 • 05
  20 BİN AİLEYE ELEKTRİK DESTEĞİ
  Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 bin aileyi daha elektrik desteği kapsamına alıyoruz. Kömür yardımı alan aileler bunu doğalgaz desteği olarak da alabileceklerdir” dedi.