seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İnegöl’deki Toplu Taşımaya Zam

Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, toplu taşıma ücret tarifesinin Bursa Büyükşehir İlçelerinde artırılmasına karar verdi.
Manşet Haber - Temmuz 31, 2019 2:50 pm A A

UKOME tarafında alınan karar İNULAŞ tarafından uygulamaya konulacak. En son 2017 yılında uygulamaya geçilen zamlı tarifeden sonra geçen 21 aylık Zamanın ardından İnegöl Ulaşım A.Ş.’nin (İNULAŞ) toplu taşıma hizmeti verdiği şehir içi güzergahlardaki ücret tarifesinin yeniden düzenlenmesi maliyetlerin artması açısından kaçınılmaz oldu yeni uygulanacak tarifeler 2.40 Tl olan Tam 2.75 olarak 1.50 olan öğrenci binişleri 1.65 olarak güncellendi %12 oranında zam yapıldı 26 Temmuz’da alınan UKOME kararı 1 Ağustos’da uygulamaya geçilecek

resim yükle

Bu haber 6260 kez okundu.
Manşet Haber - 2:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ‘TARİHİ BİR ADIM ATIYORUZ!’
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kritik Kabine toplantısı sona erdi.
 • 02
  Sülfürik asit yüklü tanker yandı
  İnegöl-Domaniç yolu üzerinde seyir halinde olan sülfürik asit yüklü tanker de yangın çıktı. Yangın İtfaiye ekiplerince söndürüldü. Olay İnegöl-Domaniç yolu üzeri İnegöl’ün Tahtaköprü mahallesi mevkiinde meydana geldi.
 • 03
  SAADET PARTİSİ İNEGÖL’DE ARTAN ADLİ OLAYLARA DİKKAT ÇEKTİ
  İnegöl Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Orhan Bektaş, son yıllarda İnegöl’de uyuşturucu kullanımı, gasp, cinayet ve intihar vakalarının arttığını söyleyerek acilen bu konuda bir adım atılmasını istedi.
 • 04
  KADIN PROGRAMLARI KALDIRILACAK MI?
  RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, gündemden düşmeyen kadın programları hakkında konuştu. Şahin, milyonlarca kişi tarafından izlenen programların kaldırılıp, kaldırılmayacağı hakkında açıklama yaptı.
 • 05
  Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Kudüs Derneği tarafından düzenlenen ‘Aksa Kandilleri’ programı, dikkatleri Müslümanların kırmızı çizgisi olan Kudüs’e çekti.
resim yükle
resim yükle

bsr steglitz