17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’e eğitimde yeni yatırımlar geliyor !

Akhisar Mahallesi’nde gerçekleştirilen ilköğretim haftası etkinliklerine katılan Ak Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, İnegöl’de yeni eğitim yatırımları yapılacağını açıkladı.
Eğitim - Eylül 21, 2022 5:37 pm A A

Vekil Gürel açıkalamasında İnegöl’e; 12 anaokulu, 1 özel eğitim, 1 sosyal bilimler lisesi ve 5 ilk-ortaokul yapılacağını açıkladı. Yapılacak yatırımların bakanlık programına alındığını belirten Vildan Yılmaz Gürel, ihale sürecine girildiğinin altını çizdi.

Gürel; “19 yatırımın şehrimize ve herkese hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

kemeravm.gif

Bu haber 260 kez okundu.
Eğitim - 5:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 02
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 03
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.
 • 04
  Botaş doğalgaza zam hazırlığında !
  BOTAŞ, ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğalgaza yüzde 10 üzerinde zam hazırlığı yaptığı öğrenildi.
 • 05
  Veteriner Hekimlerle Sokak Hayvanları İçin İş Birliği Yapılıyor
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın şehirde hizmet veren veteriner kliniklerinin sahipleriyle yaptığı istişare toplantısı sonrası, veteriner hekimler ile İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi arasında iş birliği başladı. Veterinerler, barınakta sokak hayvanları için yapılan çalışmalara katılmaya başladı.