İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

21 Şubat 19:40 Anneden ve babadan kalan mirası olanlar dikkat !

resim yükle resim yükle

İnegöllüler dikkat kar geliyor

Giriş : 25.03.2023 12:40 - Güncellenme : 25.03.2023 12:46

Meteoroloji’den hava durumu ile ilgili son dakika uyarıları geldi. Meteoroloji özellikle yeni hafta için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparken İnegöl genelinde ise etkisini gösterecek yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu belirtildi. Pazartesi günü İnegöl’de 23 dereceye kadar çıkacak sıcaklıkların Çarşamba günü 3 – 4 derecelere gerilemesi bekleniyor. İşte hava durumu ile ilgili son dakika haberinin detayları..

İnegöl’de kurak geçirilen bir kışın ardından hava durumunda dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Hava durumu ile ilgili son gelen açıklamalara göre sıcaklıkları 15-18 derece birden düşürebilecek bir soğuk hava dalgası İnegöl’e geliyor.

Soğuk havalar Mart ayında İnegöl genelinde etkisini gösterecek. İnegöl’e gelmesi beklenen yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu açıklandı. İnegöl 28 Mart salı günü soğuk bir hava dalgasının gelebileceği, bu dalganın hava sıcaklıklarını 15-18 derece birden düşürme gücüne sahip olduğu belirtildi.

Salı gününden itibaren etkili olması beklenen soğuk ve yağışlı havanın çarşamba günü İnegöl yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde görüleceği. soğuk ve yağışlı havanın hafta genelinde etkili olacağı açıklandı.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER