-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

İnegöllüler dikkat kar için tarih verildi !

İnegöl’de bugün hava parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağmur geçişleri olabilir. Uzunca bir süredir beklenen kar yağışının salı günü ile birlikte İnegöl’ün yükseklerinde etkili olması bekleniyor.
GENEL - Giriş : 24.01.2023 09:52 - Güncellenme : 24.01.2023 09:52 A A

İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 11 derece ölçülüyor. Hava parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağmur geçişleri bekleniyor.

Yarın sıcaklık 8 derece ölçülücek. Kentte yağmurun etkili olması bekleniyor.
İnegöl’’de önümüzdeki hafta salı günü ile birlikte yer yer kar yağışı beklendiği bildirildi. Sıcaklıklar gece eksi beş dereceye kadar inecek. Kar yağışı özellikle kentin yüksek kesimlerinde yüzünü gösterecek.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 400 kez okundu.
GENEL - 9:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 02
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 03
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
 • 04
  Endonezya, Bursa’da tanıtılacak
  Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle düzenlenen Endonezya’dan bir kültür şenliği olan ‘Eve Yolculuk’ programı, 06 Şubat Pazartesi günü saat 19.00’da Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda yapılacak.
 • 05
  Büyükşehir’in ‘yeşil’ uygulamalarına 3 ödül
  Türkiye’de kayıp kaçakla mücadelede Türkiye’de ilk sırada yer alarak ‘verimlilik ödülü’ kazanan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ uygulamalarına da 3 ödül birden geldi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ‘Plant Ödülleri 2022’ ödül töreninde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Park ve Rekreasyon Alanları Uygulamaları’, ‘Yeşil Şehir’ ve ‘Plant Özel’ olmak üzere 3 ayrı kategoride ödül aldı.