İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

25 Şubat 13:17 Tepkiler üzerine yakalandılar !

resim yükle resim yükle

İnegöllüler dikkat kuvvetli geliyor !

Giriş : 06.12.2023 12:10 - Güncellenme : 06.12.2023 12:10

Meteoroloji İnegöl için 6 Aralık 2023 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. İlçe genelinde öğle saatleri sonrası beklenen sağanak yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 13 derece seviyelerinde ölçülüyor. Öte yandan sağanak yarın etkisini artırırken hafta sonuna kadar yağış geçişleriyle birlikte termometreler de düşüşte olacak. İşte İnegöl için 5 günlük hava durumu detayları..

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre İnegöl’de sağanak yağış geçişleri bugün öğle saatleri itibariyle başlarken hafta sonuna kadar sürecek ve sıcaklıklarda düşüşler görülecek.

Yarın kuvvetli sağanak yağış geçişleriyle birlikte en yüksek sıcaklık 13 derece seviyelerinde ölçülecek.

Cuma yer yer etkili olan kuvvetli yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

Cumartesi yağış geçişleri yer yer etkili olmaya devam ederken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 7 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Pazar parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olurken en yüksek sıcaklık 10 derece olarak ölçülüyor.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER