resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 13:40 Kur Korumalı Mevduat’ın devlete toplam maliyeti 181,5 milyar lira

resim yükle

İnegöllüler dikkat ! Meteoroloji yağış için gün verdi ..

Giriş : 01.03.2023 11:59 - Güncellenme : 01.03.2023 11:59

Meteoroloji İnegöl için 1 Mart 2023 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde gün boyu çok bulutlu bir gökyüzü hakim olurken termometreler en yüksek 18 dereceye kadar tırmanıyor. Bugün için yağış beklenmezken meteoroloji yarından itibaren yağış geçişlerinin yer yer İnegöl’de yüzünü göstermeye başlayacağını bildirdi. 

Meteoroloji İnegöl için hazırladığı hava tahmin raporunda hafta sonunu işaret ederek yağış uyarısında bulundu.

Meteoroloji’nin hava tahmin raporlarına göre İnegöl genelinde hava sıcaklığı hafta sonuna kadar 21 derece seviyelerinde seyrederken yer yer bazı günlerde sağanak yağış geçişleri görülecek.

Yarın için yapılan tahminlere göre, İnegöl’de sabah saatlerinde termometreler en düşük 6 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer hafif yağış yüzümü gösteriyor ve hava sıcaklığı en yüksek 13 derece olarak ölçülecek.

Cuma sabah saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 16 dereceyi ölçecek.

 

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER