İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 09:32 Futbolseverlere kötü haber !

resim yükle resim yükle

İnegöllüler dikkat sağanak uyarısı !

Giriş : 09.05.2023 09:57 - Güncellenme : 09.05.2023 09:57

Meteoroloji, İnegöl için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı ve sağanak yağış geçişleriyle ilgili uyarıda bulundu. İşte gün gün hava durumu detayları.

Yeni haftanın ikinci gününe 19 derecelik bir sıcaklıkla başlayan İnegöl genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hafif yağış geçişleri yaşanıyor.

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre İnegöl genelinde bugün öğle saatleri sonrası yüzünü gösteren yağış geçişler hafta sonuna kadar bölgesel olarak görülecek.

Yarın yer yer gök gürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 14 derece seviyelerinde ölçülecek.

Perşembe yağış geçişleri bölgesel olarak şehir genelinde gün boyu hakim oluyor. Hava sıcaklığı ise gün içerisinde en yüksek 19 derece olarak ölçülüyor.

Cuma günü çok bulutlu gökyüzü ve gök gürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 15 dereceyi gösterecek.

Cumartesi çok bulutlu gökyüzü ve bölgesel olarak görülen çok hafif yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER