Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

İnegölspor’da 3 oyuncuyla yollar ayrıldı !

İnegölspor’da sezon başı büyük umutlarla kadroya dahil edilen ancak sergiledikleri performansla büyük hayal kırıklığı yaratan oyuncular Hüseyin Solaklı, Taylan Özgün ve Taşkın Kartal ile karşılıklı olarak anlaşarak yollar ayrıldı.
GENEL - Giriş : 12.01.2023 12:15 - Güncellenme : 12.01.2023 12:15 A A

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada ;

” Profesyonel futbolcularımız Hüseyin Solaklı, Taylan Özgün ve Taşkın Kartal ile karşılıklı anlaşılarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.

İnegölspor yönetim kurulu olarak, Solaklı, Özgün ve Kartal’a kulübümüze verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, futbol hayatlarında başarılar dileriz” denildi.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 450 kez okundu.
GENEL - 12:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şubat ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi
  İnegöl Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin masaya yatırıldığı mecliste 2 madde komisyona havale edilirken 3 gündem maddesi oylanarak kabul edildi.
 • 02
  LPG’ye zam bekleniyor
  LPG’ye cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruşluk zam bekleniyor.
 • 03
  Motorine bir indirim daha geliyor !
  Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gece yarısından itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.
 • 04
  Erdoğan, EYT için tarih verdi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamında emekliliğe hak kazanan vatandaşlarımıza, ilk aylıkları şubat ya da mart gibi bağlanabilir” açıklamasını yaptı.
 • 05
  Şeker fiyatları son 6 yılın zirvesinde
  Emtia piyasası, bugün negatif bir yönde güne başladı. Şeker fiyatı 0,2166 dolar ile Kasım 2016’dan bu güne en yüksek seviyeyi gördü.