17° Açık
  • EURO
  • DOLAR
kemeravm.gif

İnegölspor’da sıcak dakikalar

İnegölspor yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda İnegölspor’un olağanüstü kongreye gitmesiyle bir anda gözler adaylara çevrildi. Yönetim kurulu bugün saat 18:00’da basın toplantısı ile istifasını duyuracak.
GENEL - Eylül 23, 2019 2:51 pm A A

 

 

 

İnegölspor yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü olağanüstü kongre kararını aldıklarını ancak Zonguldak maçına gölge düşmemesi adına her hangi bir açıklamada bulunmadığını ifade etti. Yönetim kurulu üyeleri bugün saat 18:00’da kulüp tesislerinde düzenleyecekleri basın toplantısı ile istifalarını kamuoyuna duyuracakları öğrenildi.

BOMBA İSİMLER GÜNDEM FUTBOL’DA

İnegöl’de sporun nabzını tutan ve İnegölspor’daki gelişmeleri anında izleyicileriyle buluşturan Saadettin Tamer Avcı’nın moderatörlüğünde İnegölün Sesi ekranlarında yayınlanan  ‘Gündem Futbol’ bu akşam dolu dolu geçecek.

İnegölspor’un kongre sürecine kadar yaşadıkları, istifaların sebebi, mali krizdeki son durumu, yeni başkan adayları ve olağanüstü kongreye kadar yaşanacak tüm detayların konuşulacağı ‘Gündem Futbol’ programı yorumcu Nafi Bilaloğlu’nun katılımıyla bu akşam saat 21:00’da Kanal İnegöl ve İnegölün Sesi Facebook sayfalarında naklen yayınlanacak.


Bu haber 2910 kez okundu.
GENEL - 2:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ