16° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

IN’STORE MAĞAZASI AÇILIYOR

İnegöl AVM girişinde bulunan İnegölspor’un ilk satış mağazası In’store Cuma günü hizmete başlıyor.
GENEL - Giriş : 08.03.2023 17:47 - Güncellenme : 08.03.2023 17:48 A A

İnegölspor lisanslı ürünlerinin satılacağı ve taraftarlarımızın büyük bir heyecanla beklediği İnegölspor Store İnegöl AVM girişinde 10 Mart 2023 Cuma günü saat 14:00’da açılıyor.
İnegölspor ürünlerinin satılacağı mağazada çalışmalar tamamlandı. Mağazamız saat 10:00 ile 22:00 arasında açık olacaktır.
Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, bu iş için çok emek verildiğini vurgulayarak, “ yönetim olarak bir taraftan sportif başarı için devre arasında çok ciddi bir revizyon yaptık. Diğer yandan da kurumsallaşma için de önemli adımlar atıyoruz. Bildiğiniz ligin ikinci yarısından ilk devreye başka bir İnegölspor var. Son üç maçımızda 5 puan topladık ve moral anlamında da kendimize geldik. Şimdi İK tane iç saha maçımız var. Bu müsabakalarafan 6 puan hedefliyoruz. Tabi taraftarımızın ve şehrinizin gücüne ve motivasyonuna da ihtiyacımız var. Kenetlenerek bu bu süreçleri atlatacağımzdan şüphemiz yok. Dedi

Ademoğlu Cuma günü açılışı yapışacak İnStrore ile ilgili olarak da: sezon başından taraftarımıza Ve camiamıza bu yıl için bir Store açacağımızın sözünü vermiştik tabi bir çok olumsuz konuyla mücadele etmek durumunda kaldık. Allah’a şükür verdiğimiz sözü gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz aslında Store mağazamızda şubat ayında sevgililer gününde açacak hale getirmiştik ancak ülkemizin 11 vilayetini olumsuz etkileyen ve hepimizi derinden sarsan deprem hadisesinden dolayı ertelemek durumunda kaldık. Ülke olarak kenetlenerek bu süreçleri de en güzel şekilde atlatacağımızdan şüphemiz yoktur. Nihayet beklenen gün geldi İnegölspor markalı ürünleri taraftar ile buluşuyor. camiamızdan şehrimizden taraftarımızdan Store mağazamızdan İnegölspor logolu ürünleri alarak bizlere destek olmalarını bekliyoruz. Resmi ürünlerimizin satışının yapılacağı In’store ile kulübümüze kalıcı gelir elde etmeyi hedefliyoruz” dedi.
Ademoğlu, “İnegölspor’umuza ait satış mağaza zincirimizin 1. mağazası olan In’store İnegöl AVM girişinde hizmete giriyor. Yoğun ilgi gören mağazamızın İnegölspor camiasına ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Mağazamızın açılışına tüm arma sevdalılarının bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 510 kez okundu.
GENEL - 5:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Muharrem İnce’ planı: Bakanlık teklif edecek
  Ankara kulislerinde konuşulanlara göre, 6’lı koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi’ni saflarına çekmek için Genel Başkan Muharrem İnce’ye bakanlık teklif edecek.
 • 02
  En düşük emekli maaşında ‘kök aylık’ bilmecesi !
  En düşük emekli aylığının 7 bin 500 liraya yükseltileceği duyuruldu ancak emekli temmuz ayı geldiğinde 7 bin 500 TL üzerinden değil, şu anki mevcut aylığı üzerinden zam alacak. Emeklilerin kök aylığının değişmediği bu düzenleme ile yalnızca 2 bin TL’lik Hazine desteği verilmiş olacak.
 • 03
  İnegöllüler dikkat kar geliyor
  Meteoroloji’den hava durumu ile ilgili son dakika uyarıları geldi. Meteoroloji özellikle yeni hafta için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparken İnegöl genelinde ise etkisini gösterecek yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu belirtildi. Pazartesi günü İnegöl’de 23 dereceye kadar çıkacak sıcaklıkların Çarşamba günü 3 – 4 derecelere gerilemesi bekleniyor. İşte hava durumu ile ilgili son dakika haberinin detayları..
 • 04
  Araç sahipleri dikkat !
  Araç sahiplerini yakından ilgilendiren ve Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan “7440 Sayılı Kanunun 10’uncu Maddesinin Yedinci Fıkrasına (Araç Muayenelerine) Dair Tebliğ (Seri No: 1)” Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 05
  İftar Sonrası Çaylar İnegöl Belediyesi’nden
  11 ayın sultanı Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, geleneksel hale gelen iftar sonrası çay hizmeti bu yıl da devam ediyor.
resim yükle
resim yükle