damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

24 Eylül 12:55 Otobüs şarampole uçtu !

kemeravm.gif resim yükle

İNULAŞ uyardı öğretmenler ve öğrenciler dikkat !

Giriş : 22.08.2023 12:20 - Güncellenme : 22.08.2023 12:20

Okulların açılmasına kısa bir süre kala İNULAŞ’tan öğretmen ve öğrenciler için açıklama geldi.

Yazılı bir açıklama ile kamuoyuna bilgi veren İNULAŞ A.Ş. Başkanı İbrahim Bayram ” İNULAŞ olarak öğretmen ve öğrencilerin indirimli seyahat kartları için vize işlemlerine devam ediyoruz. Okulların açılmasına az bir süre kaldığı için indirimli kart kullanan vatandaşlarımızın vize sürelerini kontrol etmelerini öneriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı okullarda eğitim gören öğrencilerimizin vize işlemlerini gerçekleştirebilmek için kişiselleştirilmiş Bursa kartlarıyla İnulaşa gelerek veya online olarak burulas.com adresinden yada Bursakart aplikasyonlarından yapabilirler.

Açık Öğretim kurumlarında eğitimini sürdüren veya uzaktan eğitim alan öğrencilerimizin vize işlemlerini yerine getirebilmeleri için Halk Eğitim Merkezlerinden yada eğitim gördükleri kurumlarından öğrenci belgelerini alıp herhangi bir iş’te çalışmadıklarını gösteren SGK Tescil Hizmet Dökümü Barkodlu belge olacak ( e devletten alınabilir) evrakını getirerek vize işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Vize işlemlerini gerçekleştirmeyen öğretmen ve öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için vize sürelerini kontrol etmelerini öneririz. Vize süreleri tam bir yıl geçerlidir en son yapılmış olan vize tarihi baz alınarak hesaplanır.

Öğretmen Kartı başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızdan istenilen belgeler Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Okullar da MEBBİS sistemine kayıtlı olmaları halinde 1 adet güncel( en fazla 6 ay) vesikalık fotoğraf ve kimlikleriyle gelerek başvuru yapabilirler.

Mezun durumda olan öğrencilerimizin indirimli binişlerden yararlanabilmeleri için 2023 yılı mezunu olmaları gerekmektedir. İstenilen evraklar ise; Diploma fotokopisi veya mezun belgesi, SGK tescil hizmet kaydı barkodlu belge olacak(E devletten alınabilir),YKS sınavlarından herhangi birisine katılım veya sonuç belgesi,1 adet güncel( en fazla 6 ay) vesikalık fotoğraf ile gelerek Mezuna Kalan Kart başvurusu yapabilirler” dedi.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu