seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

KADIN PROGRAMLARI KALDIRILACAK MI?

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, gündemden düşmeyen kadın programları hakkında konuştu. Şahin, milyonlarca kişi tarafından izlenen programların kaldırılıp, kaldırılmayacağı hakkında açıklama yaptı.
3. Sayfa - Eylül 27, 2021 7:17 pm A A

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Sabah gazetesinden Tuğba Kalçık’a konuştu. Sürekli gündemde olan kadın programlarına yönelik sorulara cevap veren Şahin, kaldırılıp kaldırılmayacağına yönelik ilk kez konuştu.

Şahin, “Kadın programları da son günlerde çok gündeme geliyor. Buna yönelik bir düzenleme düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi.

Şahin, şu ifadeleri kullandı:
“Kadın kuşağı çok reyting alan ve izlenen bir dilim. Kadınlarımız da izliyor, çocuklarımız da. Bize bu programlarla ilgili çok fazla şikâyet geliyor. Geçtiğimiz günlerde aşırıya kaçanlara ceza vermek zorunda kaldık. Bu programların içeriğini dönüştürmemiz gerekiyor. Tüm bu programları yapanlarla ve kanallarla bir toplantı yapmayı planlıyoruz. Programları kaldırmayı düşünmüyoruz ama içeriğinin mutlaka kamu yararına olacak şekilde evrilmesi gerekiyor. Yakın zamanda bunun için gerekli adımları da atacağız”

resim yükle

Bu haber 840 kez okundu.
3. Sayfa - 7:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ