seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kahreden haber şehidimiz var !

MSB Pençe Kilit harekatı bölgesinde roketatar saldırısında İs. Söz. Er Yunus Kalkan’ın şehit olduğunu açıkladı. Dört askerimiz yaralandı.
3. Sayfa - Nisan 26, 2022 3:55 pm A A

MSB Pençe Kilit harekatı bölgesinde roketatar saldırısında İs. Söz. Er Yunus Kalkan’ın şehit olduğunu açıkladı. Dört askerimiz yaralandı.

Pençe Kilit Harekatı Bölgesinden acı haber geldi. Teröristlerce yapılan roketatarlı saldırı sonucu Sözleşmeli Er Yunus Kalkan şehit düştü.

Milli Savunma Bakanlığı, “Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, 26 Nisan 2022 tarihinde, bir unsurumuza teröristlerce yapılan roketatar saldırısında kahraman silah arkadaşımız İs.Söz. Er Yunus Kalkan şehit olmuş, dört kahraman silah arkadaşımız da yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır” açıklamasını yaptı.

Şehidimizin Hatay Yayladağı ilçesindeki ailesine acı haber yetkililerle ulaştırıldı.


Bu haber 430 kez okundu.
3. Sayfa - 3:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 02
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 03
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 04
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.
 • 05
  Kabinede revizyon iddiası !
  Ankara kulislerinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hariç kabinede değişikliğe gideceği iddia edildi.