seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Kani Kont ; Bu alım fırsatını değerlendirin !

Kuyumcular Derneği Başkanı Kani Kont, altında alım fırsatı oluşturabilecek rakamlar için İnegöllü yatırımcılara önerisini açıkladı.
EKONOMİ - Nisan 1, 2022 9:48 pm A A

Altın fiyatlarında sert dalgalanmaların yıl boyunca devam edeceğini belirten Kont, sert düşüşlerin alım fırsatı olabileceğini belirtti. Kont, ” Rusya- Ukrayna müzakereleri sonrasında yaşanan düşüş buna örnek gösterilebilir. Burada dikkat etmek istediğim husus düşüşlerin kalıcı olmayacağı. Onun için yatırımcı bu düşüşleri hızlı hamlelerle değerlendirebilir” dedi.

Kani Kont sözlerini şu şekilde sürdürdü;

900 TL ALTINI VATANDAŞ DEĞERLENDİRSİN
“Fiyat söyleyecek olursak 900 TL altı rakamlarda kademeli olarak alınabilir. 850’ye kadar gerileme şansı yakın zamanda çok mümkün gözükmese de o bölgeye fiyat yaklaşması olursa yatırımcıların değerlendirmesi kanaatindeyim.”

ALTIN ENFLASYONDAN TARİH BOYUNCA KORUMUŞTUR
“Vatandaş enflasyondan korunmak için altın almalı mı almamalı mı şeklinde dönem dönem sorular alıyoruz. Tarihin her döneminde altın, enflasyondan korumuştur ve yatırımcısına kazandırmıştır. Güvenli liman özelliğini halen daha korumaktadır. Bu konuda da vatandaşlarımızın altın alırken gönüllerinin rahat olması gerektiğine de dikkat çekmek isterim.”

İnegöl Kuyumcular Çarşısı’nda güncel fiyatlar ise şu şekilde;

Çeyrek:1490
Yarım:2975
Tam:5920
Ata Lira:6130
22 Ayar Bilezik Gramı:869


Bu haber 570 kez okundu.
EKONOMİ - 9:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ