seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kemal Kılıçdaroğlu: “En geç 2 yıl içerisinde Suriyelileri kendi memleketlerine göndereceğiz.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, en geç 2 yıl içerisinde tüm Suriyelileri memleketlerine göndereceklerini belirterek, “Bize güveneceksiniz. Her kuruşun hesabını da vereceğiz” dedi.
GENEL - Ocak 4, 2022 9:04 am A A
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Mersin’in kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümünde metro temel atma törenine katıldı.
Mersin’de CHP’nin miting yapmasına izin verilmediğini hatırlatarak konuşmasına başlayan Kemal Kılıçdaroğlu, “Demek meydan dolabiliyor. Demek halk değişim, seçim istiyor. Demek halk dönüşüm, adalet istiyor” dedi.

Bu haber 880 kez okundu.
GENEL - 9:04 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  KAFKASSPOR SON DÖRT İÇİN KÜTAHYA’DA MÜCADELE EDECEK.
  U-18 Türkiye Şampiyonasında 1.kademeyi şampiyon olarak tamamlayan Kafkasspor Türkiye ‘de son dört takım arasına girme mücadelesini Kütahya ‘da verecek.
 • 02
  HATA ÜSTÜNE HATA YAPILDI
  Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın, “Halk ekmek fabrikasını yeniden açıp vatandaşın hizmetine sunmak yerine, bu fabrikanın arsasını satarak gelir elde etmeyi planlayan bir belediye yönetimiyle karşı karşıyayız” dedi.
 • 03
  İş adamlarına korkunç infaz !
  Yalova’nın Armutlu ilçesinde meydana gelen olayda ormanlık alanda, biri başından silahla vurulmuş, biri eli bileğinden kesilmiş halde iki erkek cesedi bulundu.
 • 04
  Hazine Bakanı Nebati’den : Gündem yaratan sözler !
  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin, Türkiye Katılım Bankaları Birliği 21. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmadaki “Ekonomimizin son 2 yılda gösterdiği büyük başarı, tüm dünya tarafından takdir ediliyor” sözleri gündem oldu.
 • 05
  Süt Ürünlerine Zam Bir Litresi 21 Lirayı Gördü !
  Süt Ürünlerine Durmadan Zam Geliyor: Bir Litresi 21 Lirayı Gördü Süt üreticisinin zararını korumak amacıyla çiğ süte yapılan zamlar üreticiye yaramadığı gibi vatandaşı da zamma boğdu.