İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

04 Aralık 19:48 Türkiye’nin deprem risk haritası: Tehlike altındaki bölgeler

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

Kesik vakalarının Bursa’ya sevk edilmesi kabul edilebilir bir durum değil !

Giriş : 03.11.2023 20:04 - Güncellenme : 03.11.2023 20:04

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Yıldız, İnegöl’deki kesik vakalarının Bursa’ya sevk edilmesine dikkat çekerek, “İnegöl Devlet Hastanesinde, plastik cerrahi doktoru eksikliği sorunu ivedilikle çözüme kavuşturulmalıdır” dedi.

Yerel basında yer alan kesik vakası haberleriyle ilgili Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Yıldız sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. İnegöl’ün sanayi şehri olduğuna dikkat çekerek kesik vakalarının yüksek olduğunu belirten Yıldız, Nüfusu 400 bine yaklaşan şehrimizde plastik cerrahi doktorunun olmaması kabul edilebilir bir durum değildir” dedi.

Ahmet Yıldız’ın yapmış olduğu paylaşım şu şekilde;

İnegöl’ümüzde son günlerde artan ‘kesik’ vakası haberlerini üzülerek takip ediyorum..

Haberlerin neredeyse tamamı ‘Bursa’ya sevk edildi’ cümlesiyle bitiriliyor..

Sanayi şehri İnegöl’ümüzde bu vakalar, normal il ve ilçelere göre daha fazla yaşanıyor fakat devlet hastanemizdeki plastik cerrahi doktoru eksikliği nedeniyle birçok vatandaşımız geç müdahale sonucu uzuvlarını kaybediyor..

Devlet hastanemizde bulunan eksiklikler ve sorunların elbette farkındayız ama şehrimizin yapısı ve üretici kimliği nedeniyle bu sorunun ivedilikle çözülmesi gerektiğini şehrimizi yönetenlerden talep ediyorum.. Nüfusu 400 bine yaklaşan şehrimizde plastik cerrahi doktorunun olmaması kabul edilebilir bir durum değildir..

Ayrıca doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin yaptığı fedakarlıkların ve özverilerinin farkındayız aynı fedakarlık ile özveriyi iktidar partisinin yöneticilerinden bekliyoruz.

Haberlere konu olan bu vatandaşlarımıza da tez zamanda şifalar dilerim..

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER