resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 23:32 Fatih Erbakan: İdam cezası geri getirilmeli !

resim yükle

Kılıçdaroğlu’ndan bomba sözler: Ölüm tehdidi aldım

Giriş : 31.01.2023 16:28 - Güncellenme : 31.01.2023 16:28

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında oldukça dikkat çeken açıklamalarda bulunurken kendisine suikast tehditleri gelmeye başladığını belirtti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son konuşmasında gündem olacak ifadeler kullandı. Partisinin grup toplantısında “Korkunç bir paniğe kapıldılar, karalama kampanyaları ve suikast tehditleri gelmeye başladı” dedi.

Konuşmasında iktidara sert sözlerle yüklenen Kemal Kılıçdaroğlu AKP’nin Türkiye’yi kutuplaştırdığını ifade ederken “Türkiye artık şunu bilmeli, ayrışmayacağız, inadına kucaklaşacağız. Kavga etmeyeceğiz, inadına barışacağız. Bu güzel ülkemize huzuru ne olursa olsun mutlaka ama mutlaka getireceğiz.” Diye konuştu.

SUİKAST TEHDİTLERİ GELMEYE BAŞLADI

Konuşmasının bir bölümünde suikast tehditleri aldığını da ifade eden Kılıçdaroğlu bu konu hakkında “Asıl panik ne zaman başladı biliyor musunuz? Partimizin uzman ekipleri, Hazine’den çalınan paraların peşine düştüğü an. O raporlar geldiğinde paniğe kapıldılar. Devletin hazinesinden çalınan paranın toplamının 418 milyar dolar olduğunu saptayınca karalama kampanyaları ve suikast tehditleri gelmeye başladı.” Açıklamasında bulundu.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER