17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan ve Bozdağ’a: Bozuk kantar yarın sizi tartar

Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a seslendi. Kılıçdaroğlu, “Bugün ayarını bozduğunuz kantar, yarın sizi tartar” dedi.
GENEL - Ağustos 14, 2022 1:53 pm A A

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla seslendi.

CHP lideri kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine açtığı davaları kaybettiğineişaret ederek, söz konusu davalara bakan hakimlerin görev yerlerinin değiştirildiğini vurguladı.

Bakan Bozdağ ve Erdoğan’a yaptığı paylaşım ile seslenen Kılıçdaroğlu, “Erdoğan ve atadığı Adalet Bakanı; bugün ayarını bozduğunuz kantar, yarın sizi tartar. Yapmayın bunları” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’ paylaşımında şu ifadeleri kullandı

“Erdoğan benimle ilgili dava açma algıları yapadursun, tüm davaları kaybediyordu. Çareyi davalara bakan hakimleri göndermekte buldular. Erdoğan ve atadığı Adalet Bakanı; bugün ayarını bozduğunuz kantar, yarın sizi tartar. Yapmayın bunları. Ayrıca, hukuku savunduğu için görev yeri değişen hakimler, bunu bir şeref madalyası olarak taşıyacaktır. Emin olsunlar, tüm hukuksuzlukları kaldıracak, mağduriyetleri gidereceğiz.”

kemeravm.gif

Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 1:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 02
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.
 • 03
  Botaş doğalgaza zam hazırlığında !
  BOTAŞ, ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğalgaza yüzde 10 üzerinde zam hazırlığı yaptığı öğrenildi.
 • 04
  Veteriner Hekimlerle Sokak Hayvanları İçin İş Birliği Yapılıyor
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın şehirde hizmet veren veteriner kliniklerinin sahipleriyle yaptığı istişare toplantısı sonrası, veteriner hekimler ile İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi arasında iş birliği başladı. Veterinerler, barınakta sokak hayvanları için yapılan çalışmalara katılmaya başladı.
 • 05
  Kahreden haber şehidimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Gölcük Tersane Komutanlığı’nda meydana gelen iş kazasında Sözleşmeli Er Enes Bıyık şehit oldu.