resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 18:53 TFF’den şok yayıncı kuruluş kararı !

resim yükle

Kılıçdaroğlu’nun adaylığı İnegöl’de nasıl karşılandı !

Giriş : 07.03.2023 09:24 - Güncellenme : 07.03.2023 09:24

Millet İttifakı’nın Kemal Kılıçdaroğlu’nu aday göstermesinin ardından, 6’lı masanın İnegöl ilçe başkanları da sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaptı.

İnegöl ilçe başkanlarının bazıları Kılıçdaroğlu isminden memnunken bazıları da karardan memnun kalmadı.

İşte İnegöl’ün muhalefet ilçe başkanlarının ilk paylaşımları…

BENGÜL KAVLAN
CHP İnegöl’ün çiçeği burnunda ilçe başkanı Bengül Kavlan aday ismi belli olur olmaz Kılıçdaroğlu ile bir resim paylaşarak “Başlıyoruz” ifadelerini kullandı. Kavlan’ın gün içerisinde CHP’li bir heyetle İnegöl’den Ankara’ya gittiği biliniyordu.

HASAN EROĞLU
Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Eroğlu ise, genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun ve parti genel merkezinin gönderisini paylaştı. Paylaşımda şu ifadeler yer aldı; “Ortak cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun.”

KANİ AHMET ERBAY
Deva Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay ise, yapmış olduğu son paylaşımlarda Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı olduğunu açık beyan etmişti. Aday isminin açıklanmasının ardından ise Erbay art arda yapmış olduğu paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı; “Cumhurbaşkanı adayım Ali Babacan. Slogan da güzel “Ülkeye can Ali Babacan.” Kiralık akılla yaşamıyorum. Beynime ipotek koyduracak değilim.. Benim adım Kani Ahmet Erbay.”

SEDAT YAVUZ
Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına şahsi olarak karşı olduğunu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından duyuran Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sedat Yavuz ise aday isminin açıklanmasının ardından şu paylaşımları yaptı; “Cumhur İttifakı mensuplarının 90+’daki gol sevinci, milletin birlikteki gücü ile vardan döndü. Bu hayırlı günde alınan bu birlik ve birliktelik kararı vatanımıza hayırlı uğurlu olsun. Muavini iyi olan kaptanın uyuması mümkün değildir. Bu vatan gemisi, hedefe kazasız belasız varır Allah’ın izniyle. #milletittifakı”

İyi Parti İlçe Başkanı İSMAİL KARAMAN ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Murat Balakuş ise sosyal medya üzerinden hernangi bir değerlendirme yapmadı.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER