seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kiloyla alma dönemi bitti !

Hayat pahalılığı her geçen gün artarken, halk kiloyla almaya alışkın olduğu sebze meyveyi artık tek tek satın almaya başladı.
EKONOMİ - Nisan 16, 2022 9:53 pm A A

Bunun son örneklerinden ikisi ünlü işletmeci İzzet Çapa’nın markette fotoğrafını çekip Twitter üzerinden paylaştığı ‘tek tek satılan domatesler’ ve sanatçı Berna Laçin’in kulisine çiçek yerine taneyle gönderilen erikler oldu.

Tek tek paketlenerek satılan sebze meyvelerden domatesin tanesi 2 lira 89 kuruşken, beş-altı adet eriğin fiyatının ise 21 lira 9 kuruştan satıldığı görüldü.

Ünlü işletmeci Çapa, “Domates… Tek tek paketlenmiş… Tanesi 2.89… Kampanyalı fiyatı bu… Acaba başka neler göreceğiz… Çok acayip bir çağ bu… Ve biz de gele gele buna denk geldik çok şükür…” derken, Laçin ise Twitter’dan paylaştığı erik fotoğrafının altına “Oyunuma çiçek çikolata yerine hediye geldi, yılın ilk tadımı . Fiyatı da üstünde” şeklinde not düştü.

 


Bu haber 290 kez okundu.
EKONOMİ - 9:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  4 Günlük TYT Genel Kampı Başlıyor
  İnegöl Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ilk adım olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) için genel tekrar kampı düzenliyor. 4 gün boyunca alanında uzman eğitimciler İnegöllü öğrencilerle buluşacak.
 • 02
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 03
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 04
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 05
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.