seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Kimlik ve pasaportlarda yeni dönem! Bakan Soylu duyurdu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Önümüzdeki 3-4 ay içerisinde, başkalarına ihtiyaç duymayacağımız, bizi güvenlik ve çiplerle bir alana sıkıştırmayacak Darphane ile Maliye ve Hazine Bakanlığımızla birlikte, uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir adımı da inşallah gerçekleştiriyoruz. Eğer becerebilirsek, kimliklerimizde, aynı zamanda pasaportlarda da inşallah renkli resim kullanacağız” diye konuştu.
GENEL - Nisan 23, 2022 4:23 am A A

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir televizyon programında kimlik kartı ve pasaportlarla ilgili yeni bir gelişmeyi duyurdu. Bakan Soylu yaptığı açıklamada “Eğer becerebilirsek, kimliklerimizde, aynı zamanda pasaportlarda da inşallah renkli resim kullanacağız” dedi.

2021 YILI İTİBARIYLA RAKAM 6 MİLYON

“T.C. Kimlik Kartına e-imza yükleme” lansmanı Beşiktaş’ta bir otelde gerçekleştirildi. Lansmana İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve çok sayıda davetli katıldı. T.C. Kimlik Kartına nüfusmatikler aracılığıyla e-imzanın yüklenmesini sağlayan uygulamanın tanıtıldığı lansmanda, Maslak’taki bir banka ve Üsküdar’daki bir nüfus müdürlüğüne video görüşme ile bağlanılarak sistem test edildi. Canlı bağlantıların ardından kürsüye çıkan Bakan Süleyman Soylu, sistemin 10 Ocak’tan itibaren kullanılmaya başlandığını, Türkiye genelindeki 200 noktada kayıtların alındığını söyledi. Soylu, e-imza yükleme sistemi sayesinde, 2021 yılı sonu itibarıyla 6 milyon kişi olan e-imza kullanıcı sayısının, artmasını hedeflediklerini söyledi.


Bu haber 390 kez okundu.
GENEL - 4:23 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ