17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Kırmızı kart gösteren kadın hakeme yumrukla saldırdı

Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te bir yerel lig maçı yöneten kadın hakem Dalma Cortadi, kırmızı kart gösterdiği oyuncunun takım arkadaşı tarafından yumruklu saldırıya uğradı.
3. Sayfa - Ağustos 2, 2022 6:03 pm A A

Buenos Aires Yerel Ligi’ndeki bir maçı yöneten kadın hakem Cortadi, gösterdiği kırmızı kartın ardından saldırıya uğradı. NTV’nin haberine göre; takım arkadaşının oyundan atılmasına sinirlenen Cristian Tirone isimli futbolcu, kadın hakemi yumrukladı.

Sahada bulunan güvenlik güçleri, Tirone’ye hızlıca müdahale ederek alandan çıkardı. Saldırı sebebiyle gözaltına alınan Tirone, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Bu haber 450 kez okundu.
3. Sayfa - 6:03 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.