seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Korkunç intihar !

İstanbul’da meydana gelen olayda 24 yaşındaki genç, çalıştığı iş yerinde ölü bulundu. Olayın intihar olduğu düşünülüyor.
3. Sayfa - Mayıs 14, 2022 9:05 am A A

İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi 24 yaşındaki Ömer Pural, 4. Levent’te yarı zamanlı çalıştığı işyerinde barfiks demirine asılı halde bulundu.

Gencin ölüm haberini alan yakınları yasa boğuldu. Polis gencin intihar ettiği şüphesi üzerinde duruyor.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Bu haber 310 kez okundu.
3. Sayfa - 9:05 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İş adamlarına korkunç infaz !
  Yalova’nın Armutlu ilçesinde meydana gelen olayda ormanlık alanda, biri başından silahla vurulmuş, biri eli bileğinden kesilmiş halde iki erkek cesedi bulundu.
 • 02
  Hazine Bakanı Nebati’den : Gündem yaratan sözler !
  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin, Türkiye Katılım Bankaları Birliği 21. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmadaki “Ekonomimizin son 2 yılda gösterdiği büyük başarı, tüm dünya tarafından takdir ediliyor” sözleri gündem oldu.
 • 03
  Süt Ürünlerine Zam Bir Litresi 21 Lirayı Gördü !
  Süt Ürünlerine Durmadan Zam Geliyor: Bir Litresi 21 Lirayı Gördü Süt üreticisinin zararını korumak amacıyla çiğ süte yapılan zamlar üreticiye yaramadığı gibi vatandaşı da zamma boğdu.
 • 04
  Beyaz Eşya ve Elektronik Ürünlere Büyük Zam Geliyor
  Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar dünyada da boy gösteriyor. Samsung, çip fiyatlarına zam yapıyor, bu yüzden birçok elektronik ürün ve beyaz eşyaya yüzde 20 zam gelecek. Eşyalarınıza iyi bakın.
 • 05
  İnegöl Belediyesi’nden Gençlik Haftasına Özel Program
  İnegöl Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını da içerisinde barındıran Gençlik Haftası kapsamında 16-30 yaş aralığındaki gençler için özel bir program hazırladı.