Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Korkutan Deprem !

Balıkesir’de gece yarısı 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin Bursa ve çevre illerde de hissedildiği belirtildi.
3. Sayfa - Giriş : 04.06.2022 01:28 - Güncellenme : 04.06.2022 01:28 A A

Gece saatlerinde merkez üssü Balıkesir olan bir deprem meydana geldi.

Deprem başta Bursa , Çanakkele ve Manisa olmak üzere bir çok çevre ilde hissedildi.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 980 kez okundu.
3. Sayfa - 1:28 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Sadullah Organ’ın acı günü !
  Gazeteci Sadullah Organ’ın annesi Sabriye Organ tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 02
  En düşük emekli maaşı 7 bin 500 lira oldu
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “En düşük emekli maaşı 7 bin 500 olacak. 5 bin 500 TL olan emekli aylığını 2 bin TL artırıyoruz.” dedi.
 • 03
  Semih Gülerer’den Uğurdağ’a ziyaret
  AK Parti Bursa 2. Bölge milletvekili aday adayı Semih Gülerer İnegöl Ticaret Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ’ı makamında ziyaret etti.
 • 04
  Fikirler yarışıyor, Bursa kazanıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, iklim değişikliği ve kuraklıkla mücadele konusunda yeni fikirler üretilmesi ve projeler geliştirilmesi amacıyla toplam 105 bin TL ödüllü, fikir yarışması düzenliyor. Yarışmanın tanıtım toplantısında konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, su, çevre, doğa ve iklim değişikliğinin siyaset üstü kavramlar olduğunu belirterek, “Yaşadığımız şehrin hepimize ait olduğunu, dolayısıyla da hep beraber sahip çıkmamız gerektiğini hatırlatmak istiyorum” dedi.
 • 05
  İlk Teravih namazı bu akşam kılınacak !
  11 ayın sultanı Ramazan’ın gelmesi ile birlikte birçok Müslüman tarafından Bugün ilk teravih saat kaçta? Sorusu araştırılmakta. İlk teravih bu akşam kılınacak ve İlk oruç ise yarın tutulacak. Peki, Bugün ilk teravih saat kaçta? Bugün ilk teravih saat kaçta kılınacak? Ramazan ayı teravih namazı saati!
resim yükle
resim yükle