17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Kurtuluşspor yönetimi eda’ya destek oldu !

İnegöl’ün kırsal Edebey Mahalesi’nde ‘Eda’ya Nefes Ol’ köyler arası futbol turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvaya Kurtuuşspor yöneticileri de katılarak destek verdi.
GENEL - Mayıs 23, 2022 4:59 pm A A

Edebey Mahallesi’nde düzenlenen köyler arası futbol turnuvasına Kurtuluşspor Başkanı Yalçın Atalay, yönetim kurulu üyeleri; Mustafa Sevim, Semih Yavuz, İbrahim Ertaş ve Teknik Direktör Güray Şengün katılım göstererek karşılaşmaları yerinde izledi.
SPOR HER MANADA İNSANIMIZA DEĞER KATAR
Edebey Mahallesi spor sahasında gerçekleşen etkinlikte konuşan Kurtuluşspor Başkanı Yalçın Atalay;
“Çok önemli bir sebeple düzenlenen turnuvanın hayırlı olmasını diliyoruz. Edebey Mahallesi Spor Kulübümüzün değerli yöneticilerini tebrik ediyoruz. Spor her manada insanımıza değer katan kıymetli bir alandır. Bu vesile ile Eda kardeşimize de Rabbimiz’den acil şifalar diliyoruz. Turnuvaya katılan tüm sporcu kardeşlerimize de başarılar diliyoruz” dedi.

kemeravm.gif

Bu haber 830 kez okundu.
GENEL - 4:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kurtuluşspor’da şok istifa !
  Kurtuluşspor Basın Sözcüsü Mustafa Sevim yaptığı yazılı açıklama ile tüm görevlerinden istifa ettiği duyurdu.
 • 02
  Kırsal Mahallelerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor
  İnegöl’de kırsal mahallelerde yol kaplama çalışmaları sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin parke taş desteği sağladığı mahallelerde, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında son olarak Bahçekaya Mahallesinde 4 km parke taş uygulaması başlatıldı.
 • 03
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 04
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 05
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.