İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

22 Şubat 11:19 Altın’ın 3 bin lira olacağı tarihi açıkladı !

resim yükle resim yükle

Levent Gümüşdere’ye tepkiler çığ gibi !

Giriş : 05.12.2023 13:22 - Güncellenme : 05.12.2023 13:22

Geçtiğimiz hafta sonunda deplasmanda Karamanspor’a 1-0 yenilen ancak hakemin direkt maçın sonucuna etki edecek pozisyonlarda verdiği kararlar gerekse gösterdiği kartlar sonrası ağır darbe alan İnegölspor’da hakeme tepkiler bitmek bilmiyor.

6 Sakat biri cezalı olmak üzere toplamda 7 eksik oyuncusuyla gittiği Karaman deplasmanında iyi bir performas ortaya koymasına rağmen maçın hakemlerinin verdiği hatalı kararlar ve kartlar İnegölspor’a pahalıya mal oldu.

Bu maçta gördükleri sarı kartlardan dolayı sınırda olan Cengiz Ötkün ve Okan Deniz cezalı duruma düştü. Bunula birlikta uzatmalarda kırmızı kart gören Uğur Utlu’da en iki maç takımdaki yerini alamayacak.

Sakat oyuncularla ilgili teknik ekibe bilgi veren sağlık kurulu 6 sakattan Mete Sevinç ve Orhan Aktaş’ın Isparta maçında oynama ihtimali olduğu onun dışında sakat oyunculardan Isparta maçına yetişecek bir oyuncu olmadığı açıklandı.

Isparta maçında 4 oyuncusu sakat 3 oyuncusu cezalı durumda olan İnegölspor kadro yapmakta güçlük çekiyor.

Teknik ekipte de Karaman maında kırmızı kart gören Teknik Direktör Bahattin Güneş , Sportif Direktör Tuncay Koçin ve yardımcı hoca Hasan Üçüncü yedek kulübesinde olamayacak.

Öte yandan Karaman maçında düdük çalan ve verdiği kararlarla saç baş yolduran maçın orta hakemi Levent Gümüşdere ile müsabakanın 1 yardımcı hakemi Burak Sami Şad’a İnegöl’de tepkiler çığ gibi.

İnegölspor maçın hakemleri ile ilgili hem TFF’ye hem de MHK’ye şikayette bulunma kararı aldı.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER